Elano Galatasaray'da ! - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Elano Galatasaray'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Elano Blumer

Bu kadar emin konuştuklarına göre haberin yalan çıkma ihtimali yok gibidir. Yoksa bu kadar kesin ve net söylemezlerdi.

''Mesut Bey,Resmi Site yazsa zaten biz niye bu saatte bu haberi apar topar girelim?

Kaynak ScoutGS.''

Forumda üyelerden birinin dediği '' Gs.org açıklamamış daha'' lafına cevap...

Scoutgs gerçekten haberi sağlam bi kaynaktan almış diye düşünüyorum...

Evet, ilk paragrafta öyle diyorlar. Ama son cümledede söyle diyorlar:

Eğer bir terslik olmazsa Galatasaray çok uzun yıllar faydalanabileceği bir oyuncu transfer etti.

Benmi yanlis yorumluyorum?
Terslikten kasıt gelmeme ihtimali olarak mı algılıyorsunuz. Sakatlık olur, futbolcu uyuşmaz, Lincoln gibi çıkar. Bunların hepsi birer ihtimal. Ama iyiyi düşünün. Sadece Scoutgs değil çok sağlam adamlar Elano bitti dedi.

Evet, ilk paragrafta öyle diyorlar. Ama son cümledede söyle diyorlar:

Eğer bir terslik olmazsa Galatasaray çok uzun yıllar faydalanabileceği bir oyuncu transfer etti.

Benmi yanlis yorumluyorum?

Valla abi sende haklisin, dediginden baska türlü bende yorumlayamadim son paragrafi. O zaman celiskili bir haber. Geldi kesin, ama ayni zamanda gelmeyedebilir gibi birsey oldu bu :)

Terslikten kasıt gelmeme ihtimali olarak mı algılıyorsunuz. Sakatlık olur, futbolcu uyuşmaz, Lincoln gibi çıkar. Bunların hepsi birer ihtimal. Ama iyiyi düşünün. Sadece Scoutgs değil çok sağlam adamlar Elano bitti dedi.

Böyle düsünmemistim, ben gelmeme ihtimali olarak bakmistim. Ama umarim gelir ve dediginiz gibi, terslikten baska ihtimaller kast ediyorlar herhalde.

Beyler kendinize güvenmeyin Scoutgs'ye güvenin. Millet Govou derken onlar buna yem dedi Keita dediler geldi. Birinci dereceden şahidi benim:) Emena olayına yüzde 50 dediler olmadı. Olmayabilirde. Elano'da işlem tamam. Ben inanıyorum.

Turan Solak alisamiyen nette yazan bir arkadaş kayıp otabanda da yazdı az önce,herkes şimdi Turan bey'e kesin mi diye soru soruyo ama daha cvp gelmedi ,haber verirse yazarım buraya.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt