Galatasaray'ın, Bursaspor'u 5-0 yendiği karşılaşma sonrası Abdürrahim Albayrak GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

Albayrak'ın açıklamalarında Ajansspor'un derledikleri şu şekilde:

Aslan bugün kükredi

"90 dakika durmadan iyi oynadık. 5-0 net skor. demek ki aslan kükrediği zaman aslan kükremiştir. Bugün daha iyi oynadık Kasımpaşa'dan. Çok daha iyi organize olduk. Kazanmak için herkes elinden geleni yaptı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Adım adım hedefe doğru gidiyoruz.

Zaten geçen haftada hocam haklı olarak güvenini kaybetmesin diye çıkarmadı Gomis'i, bugün de 3 gol attı. Çok heyecanlı olacağını biliyorduk bu maçın. Hayırlı uğurlu olsun diliyorum.

Lütfen asılsız haberlere itibar etmeyin

Şu anda basında çıkan haberlerin asılsızdır. Bunlara giç kimsenin inananmamasını istiyorum. Sitemizde de açıklama yaptık. Bu tip haberlerin çıkması camiamızı üzüyor. Herkesten rica ediyorum ne olur bizlen kimse uğraşmasın. Biz işimize bakıyoruz. Yönetim olarak çok çalışıyoruz, takım çok çalışıyor. Şimdi hoca gidecek Floryada çalışacak, Floryada yatacak. Onun için asılsız haberlerin sadece bizim için değil başka takımlarında emeklerine saygı gösterilmesi gerek. Lütfen asılsız haber olmasın.

Beşiktaş - Fenerbahçe maçı hakkında konuşmak bize yakışmaz

Valla biz kendi maçlarımıza bakıyoruz. Beşiktaş - Fenerbahçe maçı önemli tabii ama bize konuşmaz yakışmaz. Onlarada başarılar diliyorum. Sizede teşekkür ediyorum.

AJANSSPOR

Forum Konusu