⚽ ZTK 22/23 Son 16 | Alanyaspor 1-2 Galatasaray | MS | 17 Ocak | A Spor - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arkadaşlar galatasaray kollanıyor havası yaratıyorlar .. lig sonuna doğru bizi doğrayacaklar . Yönetime iletin bunu

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Okan’a felaket yorumu yapabilmek icin maci izlememis olmak lazim.
Topu oyuna olumlu asla sokamıyor, kenardan gelen en basit topu kontrol edemiyor(o top stopere değilde rakibe gelse şuan neler denilecekti), duran top kullanılıyor etkisi zayıf, bir anda donup kaldığı pozisyonlar oluyor ofsayt olan golde olduğu gibi reaksiyon veremiyor, ben tabelaya yorum yapmam şansı yanında olması dışında ahım şahım ne yaptı, karşı karşıya yatıp aldığı topu elinden yine verdi Nelsson çıkardı, üstüne gelen topu kornere çelmesi gerekirdi topa yeterince müdahale edemeyip direkten döndü dönen topta el olmasa yine yiyecekti, bardağın dolu ve boş kısımlarına bakarsak bence GS 2. kalecisi olabilecek seviyede bile değil.

Yedekler dışında takımın birbiriyle uyumu ahengi güzel.AS kadro için bir iki isim kafi. Tabi ki daha çok bölgenin yedeklenmesi gerek ama devre arası fırsat ne kadar olur muamma. Fiyatlar da yani bana göre yaz ayından daha uçuk. Çünkü o zaman daha geniş araştırma kapsamı olabiliyor. Bu da takımların elini kuvvetlendiren şeyler ve hedef doğrultusunda ilerleyebilirsin. Şampiyon olup ön elemeler için CL avantajın olur atıyorum bu da istediğin isimleri getirmek de etkili olabilir. Her neyse sözü çok uzattım ama Icardi'nin ben istediği şeyi çok iyi anlıyorum. Neden maçı üç dört yapmak yerine duruyoruz, diyor vücut diliyle. Neden takım için birbirimizi besleyip daha net kontralar, pozisyonlar yaratmıyoruz, diyor. Açın başak maçını tekrar izleyin. Bunu yaptığımız en iyi maçtı. Skor olarak tabelaya yansımasının en büyük sebebi de bunları yapmamaktı işte. Tabii o kadro bir daha hiçbir arada tam olamadı, ona da tamamım ama bundan sonrasında buna yakın olacak, bu tarz şeylere dikkat etmek gerek. Yaptıkları bir şeyi tekrar yaparken zorlanacaklarını düşünmüyorum. Çünkü takım oturdu. Kötü maç bile çıkarsa kazanma arzusunu bir şekilde sahaya on-on beş dk'da koyup gerekeni yapabiliyor. Skoru elinde tutma becerisini geliştirdi. Deplasman fobisini egale etti. Geriden maçı çevirebilme özelliği de var. Dikkat ediyorum iki üç adam değişti mi, özellikle etkili olacak kişilerse son dk'larda rahat pozisyona girip çoğunu da gole cevirebiliyoruz. Bunların hepsi benim için artıyken basit bir şey için canımız sıkılsın istemiyorum. Yoksa bu adam Antalya'da saplasın kendine gelir. Gol atamadığı zaman kendine kızan biri aynı zamanda. Bu bile olumlu bir durum.

Bu arada ben gündüz takip etmedim maçları da, Sivas maçı Kayseri'de oynanmış! Zeminden dolayı. Bizim süreçte on gün boyunca bu sorun varken aldırmayan heriflere bakın. Çok sinirlendim. Bu art niyetli bir şeydi zaten bize karşı. Bir Allah'ın kulu bunu da konuşmuyor. Futbolcularımızdan birine bir şey olsa hesap veremeyecek kulüp hala bik bik ya!
Hafta sonu iç sahada oynayacakları için zemin daha da bozulmasın diye düşünmüşlerdir 1 maçı zor kaldırırken 2 maçı kaldırması imkansız gibi gözüküyor. Antalya da aynı şekilde başka stad da oynamış bence TFF'nin bir an önce gelecek sene zemin şartı uygulamasına başlaması lazım. Zemini kötü olan takımlara para vermeyip kazandıkları parayı bakım yapan firmalara versinler gerekli yatırımı yapsınlar.

Hafta sonu iç sahada oynayacakları için zemin daha da bozulmasın diye düşünmüşlerdir 1 maçı zor kaldırırken 2 maçı kaldırması imkansız gibi gözüküyor. Antalya da aynı şekilde başka stad da oynamış bence TFF'nin bir an önce gelecek sene zemin şartı uygulamasına başlaması lazım. Zemini kötü olan takımlara para vermeyip kazandıkları parayı bakım yapan firmalara versinler gerekli yatırımı yapsınlar.

Kesinlikle. Bizim de öyleydi, gerekeni yaptık, yapıyoruz ki alt yapı sorunuydu hep. Şu an o yıllara göre gayet iyi. Bunlar da yapsın. Ya ek bütçe ayrılsın ya da böyle dediğin gibi bir şeyler düşünülebilir. Bu sene verilen fair play ödülleri için bu konuda eklenebilir teşvik olarak... Zemin ciddi sorun, kendi futbolcuları için de. Allah korusun her şey olur.

Üst Alt