Zıt Tamkarşıt Kimdir ? - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Zıt Tamkarşıt Kimdir ?

Cevap: Zıt Tamkarşıt Kimdir ?

Lütfen arkamdan Konuşmayın :mad:

Kimsem Kimim size ne ? :mad:

Bu arada Orda burda zıt benim zıt sensin gibi muhabbetler geçiyomuş oğlum bile madara oldun baba diyo :mad:

Haddinizi bilin ! :mad:

Benim saygıdeğer okurlarım çakma Zıt 'ları avatarından, imzasından, 2 kaşının çatından tanır ve bu numaraları yemez Özgün bey... ;)

Ama kalbiniz kırılmasın, ben de sizi çok sevdim...

(Yalandan kim ölmüş :D:D:D)

Geçende tesadüfen tanıştım,onu kalabalığın linçinden çekip çıkardım.

Oturup :cay: içelim dedim tersledi beni ZIT,teessüf ederim:mad:

Ya Velet. Babana selamımı söyle bi ara gelsin işim var onla. Telefon numarası 243545335453135154 diye biliyorum ama insan menejerine yanlıs telefon numarası verirmi ya :S

Geçende tesadüfen tanıştım,onu kalabalığın linçinden çekip çıkardım.

Oturup :cay: içelim dedim tersledi beni ZIT,teessüf ederim:mad:

Adminim tanıyamamış ve çok büyük eşşeklik etmişim:eek:. Beni hemencecik affeder ve yeni yapılacak yönetici seçiminde oyunu bana kullanırsın değil mi? :):):)

Sitede ünlü oldu ya.Onun havasıdır:mad:

Kaşı hep kalkıktı ama gözü de kalktı diyorsun yani Emre kardeş. :mad: Teessüf ederim.

Ya Velet. Babana selamımı söyle bi ara gelsin işim var onla. Telefon numarası 243545335453135154 diye biliyorum ama insan menejerine yanlıs telefon numarası verirmi ya :S

Oy kanka yanlış olmuş o sondaki 4, 0 olacak. Çocuk işte yanlış vermiş. Bak sen bizim sıpaya... :mad:

(Benim velet, öğreniyo bu işleri. Afferim len :D:D:D:p)

Bende imzalı resim istiyorum.:)Vermezsen çocuğunu kaçırırım.:D

Dur aga dur, tombiş resimlerini açığa çıkarttık diye mi kızıyosun? İlk fırsatta tüm grubu temsilen resimleri göndereceğim.

Alaaddin adminim, bu böyle olmuyor. Benim resimleri kartpostal gibi bassak da sevgili ve de çok kıymetli üyelerimize dağıtsak... :eek:

:D:p

Üst Alt