GSC Haber - Ünal Aysal: "Drogba'yı aramadım bile" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ünal Aysal: "Drogba'yı aramadım bile"

Ben eski başkanım sportif a.ş de ne işim olur demiyor da görev verildikten sonra Okan hoca ile görüşmeden kimseyi aramam diyor. Süheyl de bugün Erden Timur kardeşimin burada olması boynumuzun borcudur diyor.

Süheyl bey niye Erden Timur un ismini oy için kullanıyorsunuz? Zaten planınız belli. Sonrasında olacaklar da belli. Konuştuk ama kabul etmedi diyeceksiniz...

Kendisini ilk yılları için sever saygı duyarız da son dönemlerinde yaptığı saçmalıkları, kaçıp gidişini, kulübe zerre kadar sponsorluk desteği vermediği gerçeğini de unutmayız. Paranın kokusunu aldılar, üşüşüyorlar kulübe. Bize Erden Timur gibi yöneticiler gerek, bunlara gerek yok.

bu iş tek taraflı olacak iş değil. ekip işi. yönetimdeki teknik ekipteki adamların aynı sinerjiyi yakalama işi. bi ikisinde ego savaşına girdin mi tad kaçar, bu da direkt sahaya yansır. şu anki sinerjimiz çok iyi. tutmayan ama deneme anlamında iyi transferlerin, diğer sezon tuttuğunu hayal edin. bambaska seyler konusuruz. takımın iskeleti iyi bir kaç alana güç arttırımı yaptığımızda oturan bu oyun sisteminde çok güzel şeyler yaşarız. bu yüzden erden'li özbek yönetimine devam. bozmak için mal olmak lazım şu sistemi.

Üst Alt