Transfer Nöbeti (ARŞİV 6) - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 6)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1197164_620x410.jpg

Üstat gelsin başka transfer yapmasak da olur

Umarım birisi artık nihayet şu Fransa pazarına girmeyi akıl eder kulüpte.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Belçika Hollanda fransa gibi liglere bakmak lazım 2.liglerinde gerçekten iyi topçular var bencede

Son düzenleme:
Muslera
Wiel Chedjou Nkoulou Telles
Veloso Vilhena
Feghouli Sneijder Podolski
Doumbia

• Defans orta ikilimin iq toplamı 73 falan. O yüzden orası olmamış. Nkoulou gelecekse Chedjou gitsin. Onun yerine 1.90 boylarında, sarışın, mavi gözlü iyi aile babası, 27-30 yaşlarında bir iskandinav stoper alalım.

• Feghouli Avrupa'ya gidemeyen bir takıma gelmez.

• Vilhena benim Fm'de çok faydalandığım bir oyuncu. Sol ayağı iyi, bonservisi elinde olan biri. Gelebilir.

• Veloso, adamım benim kesinlikle ilgilenmeliyiz. Sözleşmesi bitiyor. 2.5m€ falan gelir. Taş çatlasın 3m€.

• Wiel, ben pek tutmuyorum bunu. Ama gelsin fayda sağlar elbet. Maliyeti hakkında bir fikrim yok.

• Doumbia olabilir. Ama oyun sistemimizi Kontra atak futboluna uygun bir anlayışa çevirmeliyiz. Yoksa Doumbia'dan %100 verim alamayız. Ama isterim tabi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yav söylemeyeyim diyorum da 6-7 tane transfer yapıyorsunuz halen stoper Chedjou

El insaf be kardeşim

David N'Gog ve Yaya Sanogo'ya sulanmamız lazım. N'Gog'un sözleşmesi sezon sonu bitiyor. Sanogo'nın sözleşmesini de önümüzdeki sezonun sonunda bitiyor.

Bu iki siyahi fransızla kesinlikle ilgilenmeliyiz. Ikiside iş yapar bizde.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt