Transfer Nöbeti (ARŞİV 5) - Sayfa 106 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 5)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
forumun bu başlığında kalıp gerilmeye gerek yok kilitlemek en iyisi..
Yalancı başkan için istifa başlığı daha uygun olacaktır.

Beyler twitterda Ersansporla dalga geçtim transfer kapandı diyince hatta unfollow ettim bişey bilmiyo diye ama adam haklı çıktı.bizi bu hallere düşürenler utansın

Nolcak boğlom Fener ŞL mi alacak bir kaç sene de onlar BJK ile yarışsın biz de o arada dinleniriz, sürekli futbol takip et et nereye kadar değil mi ama?
kardeşim en kötü durumda bile takip ediyorum bırakamıyorum sorun orda hasta Galatasaraylı arkadaşlarım artık takip etmiyo takımı böyle böyle taraftar kaybediyoruz zambia da bile Galatasaraylı bulursun ama herkes kahroluyo Doumbialar havada uçuşunca.

kardeşim en kötü durumda bile takip ediyorum bırakamıyorum sorun orda hasta Galatasaraylı arkadaşlarım artık takip etmiyo takımı böyle böyle taraftar kaybediyoruz zambia da bile Galatasaraylı bulursun ama herkes kahroluyo Doumbialar havada uçuşunca.
Reis haklısın da ne yapalım etki edemiyoruz ki kulübe, hayatta ki felsefem elimden birşey gelmeyen işler için kendimi hiç üzmem. Ha ne oldu hayatımda bana neşe veren, keyif veren bir ritüel yok oldu. Artık Galatasaray maçlarını izleyemiyorum, izlersem de koltukta uyuyakalıyorum. Elimden bir şey gelmediği için artık umursamıyorum, komik geliyo hatta bu başkanın yaptığı açıklamalar olsun, Denizli'nin saçmalıkları olsun. Seneye Digiturk'de almayacağım, zaten izlemiyorum boşuna para vermeyelim bari...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt