Transfer Nöbeti (ARŞİV 16) - Sayfa 491 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burdan dinço'ya selamlarımı gönderiyorum

37664.jpg

Aynen yemişim etikligi metikligi vereceksin masa altından 5 milyon , 2.5 milyonada resmi gosterecen 7.5a biter bu is . Mousa Sow , Elif Elmas , Ertuğrul Taşkıran transferlerini herkes biliyor

Belhanda açıklama yapmış Twitter'da kendisine bedevi diyen bir kongre üyesine az buçuk Fransizcamla ben bir bedevi olabilirim ama Galatasaraya hizmet ediyorum ve bu takımı seviyorum demiş sanırım yanlışsa düzeltin lutfen

Redmi Note 8 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Birazda uzaktan sevsin o zaman bedevi filan ayıp olmuş ama istemiyoruz abi git uzatma sözleşme filan

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Feghouli gitmez başakşehire gitse de başakşehir maaşını karşılayamaz irfan için 2 milyon kiralama 6 milyon zorunlu opsiyon uygun olur şampiyon olursan o parayı rahatlıkla verirsin 2 milyonluk bi satış yapmak da zor olmasa gerek

SM-G532F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Karşılayamaz dediğin takım Başakşehir be renktaş. Şu anda Türkiye'nin rahat bir şekilde en zengin takımı onlardır. Biz borç batağındayken onların borcu harcı yok. Milletten aldıkları parayla takım yönetiyorlar. Feghouli'ye biz o paraları veriyorsak Başakşehir geçen yıl bile o paranın iki üç katını bile verirdi. Cidden Başakşehir bir oyuncuya yıllık 10 milyon euro da verebilir maaş olarak. Kimse bir şey diyemez. Belki TFF'nin harcama limitleri engel olur işte. Onun dışında bir de şampiyon oldular. Bir de şampiyonlar ligi gelirleri geldi adamlara. Ohhhh. Onlardan rahatı yok şu an. O yüzden veremez deme de vermez de bence.

Öyle deme renktaş İrfancan gelince tüm dertler bitecek gerekirse 4-6-0 oynarız.

İrfan gelince sakat Falcao bile iyileşir bu çocuk bana pas atacak bende atarım der eski günlerine döner.

PFDK İrfan'ın asistleri boşa gitmesin diye Oğulcan'ın cezasını kaldırır.

Hatta ve hatta Ali Yavuz geçer forvete İrfan geldikten sonra forvette kimin oynadığının ne önemi var?
Yine organize olmadan, araştırmadan geçirilecek bir transfer sezonu gibi duruyo. Bıktık artık desek yeridir, 3 senedir kulüp başka formata büründü transferde. Pahalı oyuncu isteyende yok aslında bu arkadaşlardan, araştırma ve düzenli transfer planı yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt