Transfer Nöbeti (ARŞİV 12) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti (ARŞİV 12)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eleman kaynamasin arada :D

Hava hakimiyeti 8
Top kontrolu 8
Rakibi yildirma 10
Geriye dönusler 7 8
Hizlanma 7
Markaj bence 9
Fizik gucu 8
Oyun kurma 8(hep kafasi yukarda bakarak top cikariyor)
ofsayt taktigine cok uygun
Sertlik 9 (parcaliyor kendini)

Tam bize gore bir oyuncu.ideal stoper.

keske alsak.

ama bizim mallar nerden kesfedecek..

Bundan önceki nöbette çok şehit verdik bu sefe hayırlı olur inşallah derken aydın yilmazin sözleşmesi uzatilip Başakşehire kiralayacaklarmis

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sabri = 2.2 m euro
Bİlal = 1 küsür milyon euro

total = 3,2 milyon euro = konop + 200 veya 300 bin euro kafadan yaptım gerçekten hesap makinası kullanmadım. Hediye hesap makinesi gönderelim bazılarına belki bunu hesaplayamamışlardır.

2 yıldızlı menemenci fukara jimnastikçiler bile Konoplyanka'yla, Isla'yla ilgileniyor. Bizim vizyonsuz ve çapsız mallar Bilal ve Sabri ile uğraşsın. ABV.

Milleti zorla cileden cikaracaklar...

GSarayHD: Galatasaray sözleşmesi sona eren Aydın Yılmaz ile sözleşme yenileyip, oyuncuyu Başakşehir'e kiralamayı düşünüyor. (NTV Spor)”

Bu sene bi halt yapamayacagimiz Cüneyt Tanman´dan belli zaten. Ne zaman gelse rezalet bir sezon geciriyoruz.

Efsane kaptan filan olabilir, ben hatirlamiyorum, ama pek isinamadim bu adama ben.

hangi akil mantik ile aydinla sözlesme yenilenecek ve akibinde basaksehire kiralik verilecek? amac tam olarak nedir? kimin cepine gene para girecek eger böyle birsey gerceklesirse?

İki tane adam istiyorum bunları alın bari

Konoplyanka, huntelaar

................huntelaar...........
Konoplyanka... Sneijder.... Bruma

Böyle bişi olsun bari la
Zor bişi değil ki

Ortayada bari boatengi alın

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt