Transfer Nöbeti #19 2022 Yaz Arşiv - Sayfa 498 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Transfer Nöbeti #19 2022 Yaz Arşiv

20. Transfer Nöbetini Kim Açmalı?

• Keramettin Tanrıverdi

Kullanılan: 84 45.9%
  • Emre Artemis

Kullanılan: 44 24.0%
  • Mehmet Mehmetoğlu

Kullanılan: 15 8.2%
  • Onur Üründül

Kullanılan: 18 9.8%
  • Murat Saylak

Kullanılan: 22 12.0%

• Kullanılan toplam oy
    183
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Avrupada en az rakipler kadar kosup mucadele edince basarili oluyorsun, isimli ama gotunu kaldiramayan adamlarla ligde sampiyon olup avrupada senelerce rezil olduk.

Gecen yilki takimin avrupada basarili olmasi tesaduf degil. evet oyun tarzi acisindan gecis oyununa yatkindi, ligde sampiyon olmasi da mumkun degildi ama simdiki kadro da gecen yilki gruptan cikamazdi muhtemelen.

Mertensi icardisi kulaga hos geliyor evet muhtemelen performans da verecekler ama gelecege yonelik transferler yapilmaya devam edilmeli dogru tecrubeli oyuncularla harmanlanip. 2sinin maas cikmiyordur muhtemelen lig sampiyonu olursan. E cl de garanti degil artik nolcak? Salak bjknin durumuna dusucez ffp falan ugras dur

Bu yaz verdiğimiz maaşların falan hiç biri bu boktan lig için gerekli değildi.

Hayal dünyasında yaşamaya devam edin.

Icardi - Mertense 8 verip şampiyon olamazsan o zaman görücez bu paralar harcanmalı diyenleri.
Valla aynısını yazacaktım ama korktum linç yerim, kuş falan ilan edilirim diye.
Akla mantığa sığmayan harcamalar yapıyoruz. 2-3 sene sonra acısını fena çekeceğiz bu maaşların.
Herkesin transfer sarhoşu olup bunları görmemesi, konuşmaması inanılmaz enteresan geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt