The Walking Dead - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bu helikopter geldi gitti ya onun mevzusu nedir.
çöpçü kadın elimde a yok fakat beta var gibi bişeyler dedi ricki verdi bunu ilk izlediğimde ben alfa beta diye yorumladım.
bugun bi ara son bölümün ilk bi kaç dakikasına bakmıstım bahsettiğin kadın sanırım kendisini alfa diye tanıttı.
bahsettiğim bu iki olay arasında bi bağlantı var mı reis?
:) güzel bağlantı kurmaya çalıştın ama alakası yok.

Bu Whisperer grubu gördüğünüz gibi yaşıyor işte. Sokakta oradan buradan yürüyerek.

Az sayıda değil bunlar bu arada....

Neyse fazlası spoiler olacak...

Ha olarak helikopter ile olan kişiler kimin nesi bilmiyoruz henüz. Kitaplarda yoklar henüz. Belkide fear the Walking dead Spin off dizisinde çıkarlar ortaya

whisperer grubu tırt.

carol tek başına hepsini hacamat eder.

sanırım çizgi romanda negan whisperer grubunun liderini öldürüyor.negan sanırım baya rol alacak bu sezon , hoş olur açıkçası.dizideki en iyi oyuncu bana göre.

7. sezon ortalarındayım,
Negan çok ön plana çıkınca artık sıkılmaya başlamıştım derken grubun tekrar harekete geçmesi ile yeniden ilgimi çekmeye başladı.. Rick'in geri planda kalması, dizinin zombi konusundan uzaklaşıp insanlar savaşına dönmesi vs beni sıkmıştı açıkcası. Ama Negan efsane bir oyunculuk sergiliyor, hem güldürüyor hem nefret ettiriyor :LOL:

Üst Alt