Haber - Süper Lig'de Kümede Kalma Mücadelesi - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Süper Lig'de Kümede Kalma Mücadelesi

Süper lige veda eden 4. takım kim olur ?

• Hatayspor

• Ankaragücü

• Gaziantep

• Konyaspor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Bana göre küme düşenler : İstanbulspor, Pendikspor, Hatayspor ve Konya/Antep'ten biri.

Poz. Takım Puan TP
14 Ankaragücü 38 +8
15 Karagümrük 36 +5
16 Konyaspor 36 +4
17 Gaziantep FK 34 +6
18 Hatayspor 33 +5
19 Pendikspor 30 +4
20 İstanbulspor - -

Son düzenleme:
SAmsunun maçlar çok tehlikeli

Trabzonspor
Konya(D)
Alanyaspor
Karagümrük(D) fikstüre bak.

Alanyaspor avrupa kovalıyor.
Konya, Karagümrük altlarındaki direkt rakipleri.
Trabzonspor ile Samsunspor da birbirini sevmezler. Son fener olaylarından sonra samsun trabzonun yanında olmak yerine alinin borazanlığını öttürdü.

Deplasman maçlarında 1G 4 B var takımın o derece bok gibi bir istatistikleri var. Son maçlara mümkün olduğunda 1 puana yatıp beraberlik kovalayacaklardır.

Konya ile Karagümrük kendi dalını kendi kesecek.

Antep direkt altındaki Hatay ve Pendik ile maç yapacak ve üstündeki karagümrük ile. Burada 3 galibiyet çıkarırsa ligde kalır. Çıkaramayacağı aşikar.

2-0'dan maçı vermese şimdi farklı şeyler konuşulurdu son maç kendi bacaklarına sıktılar.
Benim sıralamamda
Samsunspor
Hatay
Antep-Pendik bu ikisinin sırasını kestiremiyorum.
İstanbul

şeklinde biteceği yönünde.

SAmsunun maçlar çok tehlikeli

Trabzonspor
Konya(D)
Alanyaspor
Karagümrük(D) fikstüre bak.

Alanyaspor avrupa kovalıyor.
Konya, Karagümrük altlarındaki direkt rakipleri.
Trabzonspor ile Samsunspor da birbirini sevmezler. Son fener olaylarından sonra samsun trabzonun yanında olmak yerine alinin borazanlığını öttürdü.

Deplasman maçlarında 1G 4 B var takımın o derece bok gibi bir istatistikleri var. Son maçlara mümkün olduğunda 1 puana yatıp beraberlik kovalayacaklardır.

Konya ile Karagümrük kendi dalını kendi kesecek.

Antep direkt altındaki Hatay ve Pendik ile maç yapacak ve üstündeki karagümrük ile. Burada 3 galibiyet çıkarırsa ligde kalır. Çıkaramayacağı aşikar.

2-0'dan maçı vermese şimdi farklı şeyler konuşulurdu son maç kendi bacaklarına sıktılar.
Benim sıralamamda
Samsunspor
Hatay
İstanbul

şeklinde biteceği yönünde.
Samsun'u düşürmeye çalışmaktan vazgeç üstad. Trabzon'u yenecekler.

Samsun'u düşürmeye çalışmaktan vazgeç üstad. Trabzon'u yenecekler.
Maalesef trabzon 3 tane saplayacak
Samsun düşmez ama belki de 1 puan falan kalacak arada.
Başkan olacak adam rize avrupa kovalarken reel fm oynayarak takımı düşürmeye çalışmaktan vazgeçmeli.

Altı üstü 3 tane sağlam oyuncu almalıyken bizim vazgeçtiğimiz heriflerin peşinden 5 ay koşup bizim maçtan sonra da beyin kalp diye saçmalamayı biliyor.

Sade bunlara da değil her oyuncu için farklı garip beyanı var adamın.Bunlar düşmanın değil yav senin verdiğinden daha iyi maaşa istanbulda her türlü kalırdı çocuklar.
Hem seni tercih edecekler sahibi olduğun kulüp için ter akıtacaklar hemde laf edeceksin.

Al adana başkanını vur buna

Son düzenleme:
15. sıradan itibaren düşme tehlikesi olduğunu düşünüyorum. Samsun veya Ankaragücü'nün düşme ihtimali imkansıza yakın bir defa.

15. Karagümrük takımı bu hafta Kayseri'den puan veya puanlar alırsa kesin olarak ligde kalır eğer kaybederse Antep maçında alabilecekleri 1 puan onları yine kurtarır.

16. Konyaspor'un içerideki Samsun maçı kaderlerini tayin eder eğer kazanırlarsa ligde kalırlar yok takılırlarsa ekstra Kayserispor galibiyeti gerekecek, durumu en sıkıntı olan takım bence çünkü Galatasaray son maça şampiyon çıkmazsa fikstürlerine 2 maç diyebiliriz.

17. Gaziantep ise fikstürü açık ara en kek olan takım bu hafta Trabzon'u yenmiş olsalar işi bitirmişlerdi. Düşmesi en az Samsun ve Ankaragücü kadar olmasada imkansıza yakın takım.

18. Hatay ise bence hala düşmedi, son maçta Rize'nin avrupa durumu belli olursa ve Antep'ten 1 puan ile dönebilirlerse bir umuttur yaşamak diyebilirler. Ankaragücü bu hafta Alanya'dan puan alırsa Emre kankası Volkan'a en azından 1 puan ikram edebilir, Beşiktaş'ta avrupa kupalarına katılmak istemeyebilir çünkü konferans ön elemesi falan angarya neticede sıfırdan kadro kuracaklar.

Konya bence çok büyük oranda düştü kalan 3 takım içinde düşen son takım olacak adaylarımın yüzdesi:

Hatay:60
Karagümrük:25
Antep:15

Xelcuk bakalım kalabilecek mi ligde.

bir yandan antep gitsede üzülmem - hep böyle garip bir deplasman oldu - genede Selcuk Burak vs ligde TD liğe devam etsinler isterim.

Ben samsun düşecek demedim ki yav. samsunun maçları tehlikeli dedim. 1-2 puan farkla ligde kalmasını bekliyordum.
Sıralamayı şöyle yapmıştım sürpriz oldu bana bu maç.

Samsunspor
Hatay
İstanbul

Üst Alt