Süper Lig 17/18 H:29 | Sivasspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 14 Nisan - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Süper Lig 17/18 H:29 | Sivasspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 14 Nisan

Fener yürüyerek şampiyon olma fırsatını da kendi eliyle tepmiştir.Başakşehir maçında şampiyon olmuşlardı aslında ama o kadar mallar ki ellerine yüzlerine bulaştırdılar

alanya gençler vs küme düşmemeye oynuyor amacı var da biz neye oynuyoruz amacımız yok mu? sen tekme vurmasan başkası vuruyor olan da bize oluyor. kadron onlardan mı kötü bütçen onlardan mı az? sahaya ruhunu koyamıyorsan eninde sonunda yarış dışı kalırsın. yarınki maçı alamazsak alanya ardından tinerciler yener bizi.

Averaj kasmadıklarına dua edelim.
Bifouma biraz şut ve Pass tekniğini çalıştırsın. Çok etkili oyuncu olur o vakit

su futbolla sivasi deplasmanda geciyorlarsa, biz kasimpasayla genclerbirligi deplasmanlarinda kaybettigimiz icin intihar etmeliyiz!!!!
fener gizliden sampiyonluga yürüyor...

Millet deplasmanda catir catir yeniyor bizimkiler de yenilmeye devam etsin.

Yav neden bu kadar abartıyorsunuz anlamıyorum ki yaprak uçsa feneri bjkyi öveceksiniz. Çatır çatır kazanıyor dediğin takımlar kim mesela bjk bizden 3 puan fazla topladı deplasmanda. Fb ise bütün puanlarını deplasmanda aldı onları da alamasa zaten orta sıra takımı olacak iç saha maçlarındaki galibiyet sayısı daha az onu söylemezsiniz tabii ki. Yamyam gibisiniz son haftalarda takımı destekleyeceğinize başkalarını övüyorsunuz ben de biliyorum topçuların ruhsuz olduğunu bunu dile getirince ruh katmıyorsunuz takıma.

Üst Alt