Haber - Süleyman Hurma: "Stadın yüzde 30'unu Galatasaray'a açtık" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Süleyman Hurma: "Stadın yüzde 30'unu Galatasaray'a açtık"

Arkadaşlar size soru, bilgisi olan varsa sevinirim.

Abim benim TR ye gelecek - şu Karagümrük maçına gitmek istiyoruz haliyle.

Şimdi benim passolig var - ben bilet alabilirim no problem ama abimin passolig Nisan 2024 te sona ermiş - uzatalım dedik - passolig ödeme almıyor uzatamadık. heralde seneye devam etmeyeceği için durdurdular bu işi.

Bizim Sivas maçı bilet satış haberinede baktım Gs.org da - 1 passolig sahibi 2 farklı TC ile 2 bilet alabilir yazıyor . Velevki aldım ama stada girişte genede abimin passoliginin süresi dolduğu için sorun yaşamaz mıyız ?

var mıdır bu tür deneyimi olan?

saat geçsin heriflerin call centerida arayacağım ne yapabiliriz diye - ödeme alıp süre uzatmıyorlar artık çünkü dün 50 defa falan denedik.

Ali sami yeni bire bir kopyala yapistir yapmaliyiz. 90 dakika ic saha atmosferiyle tam motivasyonla ve en onemlisi sari kart cezasina takilmadan kazanmaliyiz

bilet 450 lira olsa 70 binden 31 milyon lira yapar dehşet para. Acil stadyumun kapasitesini 60 bine çıkarmamız lazım

Arkadaşlar size soru, bilgisi olan varsa sevinirim.

Abim benim TR ye gelecek - şu Karagümrük maçına gitmek istiyoruz haliyle.

Şimdi benim passolig var - ben bilet alabilirim no problem ama abimin passolig Nisan 2024 te sona ermiş - uzatalım dedik - passolig ödeme almıyor uzatamadık. heralde seneye devam etmeyeceği için durdurdular bu işi.

Bizim Sivas maçı bilet satış haberinede baktım Gs.org da - 1 passolig sahibi 2 farklı TC ile 2 bilet alabilir yazıyor . Velevki aldım ama stada girişte genede abimin passoliginin süresi dolduğu için sorun yaşamaz mıyız ?

var mıdır bu tür deneyimi olan?

saat geçsin heriflerin call centerida arayacağım ne yapabiliriz diye - ödeme alıp süre uzatmıyorlar artık çünkü dün 50 defa falan denedik.
hallettik - kendi passoligime giriş yapıp başka kartın süresini uzat ile çözüldü.

Eminim şu an fbnin puan kaybını bekliyor hurma. Maç biletleri konya kazanırsa 1500 diğer durumda 1000 TL olur minimum. En az 50k taraftar giderse 75m/50m para girecek. Ligde başarı parasından daha fazlasını tek maçta kasaya atacak adam(Bu paranın tamamı onların değil ama yarıdan fazlasını alırlar muhtemelen ).Geçen gün fenere de oyuncu okuttu birazda oradan geldi. Düşse bile seneye için borçsuz devam edecek gibi.

Aslinda anlam veremiyorum buna
Tamam uc bes kurus kazanirim diye acar tribunu
Fakat dusme hattinda bir takim neden tribununu rakip takimina acar?

Karagumruk ligden duserse maddi anlamda cok zarar gormez mi?

Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma: "Kural gereği stadın yüzde 30'unu Galatasaray'a açtık. Bu da 23-24 bin seyirci yapıyor. Bilet fiyatları 930 lira olacak." [Sezgin Gelmez]

Aslinda anlam veremiyorum buna
Tamam uc bes kurus kazanirim diye acar tribunu
Fakat dusme hattinda bir takim neden tribununu rakip takimina acar?

Karagumruk ligden duserse maddi anlamda cok zarar gormez mi?
taraftarları olmamasından kaynaklıdır. boş tribünlerle avantaj kazanmıyosun ki, bari cebi doldurayim diye düşünüyorlar.

Üst Alt