STSL 18/19 H:33 | Trabzonspor 2-1 Beşiktaş | MS | 18 Mayıs - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 18/19 H:33 | Trabzonspor 2-1 Beşiktaş | MS | 18 Mayıs

Bizim forum da iyice tinercilerle doldu. Galatasaraylı tinerciler diyorum ben kendilerine. Yusuf Yazıcı ve Abdülkadir'i almalıyız diyen var. İkisine 45 milyon eurodan aşağı fiyat çekmez Trabzonspor. Adamların borç yükünü azaltmalarının garantisi bu adamlar. Yüksek fiyatlara çakacaklar Avrupa'ya ikisini üçünü. Avrupa'ya 10 ise bize 20'ye gelirler bunu da biliyorsunuz. Nasıl hala Yusuf ve Abdülkadir diyebiliyorsunuz? :D

Yahu istersin ne kadar verebileceğini söylersin olmazsa olmaz..

Türkiyenin en büyük klübüyüz..
Türkiyenin bayerni olmalıyız..
Yahu bırakın şu ezbere klişe yorumları..
Belki avrupadan kimse istemeyecek..
Bize satmak zorunda kalacaklar..

Olmaaa bile isteyeceksin kardeşim..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İşin garibi TS eğer avrupadan men yemeyip giderse gelirlerinin %50sine el konulacakmış. Bu UEFA gerçekten çok saçmalamaya başladı. Ulan millet zaten paradızlık yüzünden sizden ceza yiyor, gelirlere el koymak ne?

Sistem değiştiği için önleme sayısı azaldı hem de önleme oynayacak takımlar daha kolay diye biliyorum ama yanlış mı biliyorum yoksa :D

F3111 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Doğru o değişti de seribaşı değiliz 2 ya da 3 eleme geçmemiz bu şartlarda pek mümkün değil.

Akbil'i yen işi bitir elemeyle hiçbir TR takımı cl yapamaz en azından şimdilik.

Ts müthiş oynadı cidden, gelecek sene bu yapıyı korurlarsa 2-3 transferle ciddi bir aday olurlar şampiyonluğa. Bjk denen leş kargası camianın şamp olma şansı sıfırlandı.

Ts iyi bir as stoper,ön libero ve forvet, rostasyona da bek,kanat ve ortasaha merkez alırsa seneye garanti ilk 3 diyorum. İç sahada çok zor maç kaybederler

Yahu istersin ne kadar verebileceğini söylersin olmazsa olmaz..

Türkiyenin en büyük klübüyüz..
Türkiyenin bayerni olmalıyız..
Yahu bırakın şu ezbere klişe yorumları..
Belki avrupadan kimse istemeyecek..
Bize satmak zorunda kalacaklar..

Olmaaa bile isteyeceksin kardeşim..

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Türkiye’nin Bayern’i olmak için onlar kadar iyi maddi durumumuzun olması gerek hocam. Senin transfer sezonunun başında harcayacak paran yok FFP yüzünden. İlla adam satman gerek. Bayern şu anda istese Bayer Leverkusen’in veya Dortmund’un forvetini 40-50 neyse verip alabilir. Sen Galatasaray olarak Fenerbahçe’nin stoperini bonservisi neyse verip alabilecek güçte değilsin maalesef. Bayern ve Juventus çok uç örnekler. Diyelim ki gittin istedin Abdülkadir ve Yusuf’u. Ki isterler umarım. İkisine 40 milyon istediklerinde de “Olur mu yahu öyle şey? Gitsinler Avrupa’ya 25’e satsınlar o zaman. Sizin götü boklu oyuncunuza mı kaldık?” demeyin yani. Bundan bahsediyorum. Onu alırız bir Galatasaray’ız, Türkiye’nin Bayern’i biziz diyip sonunda diğer takımlara trip atmakla olmuyor bu işler. Türkiye’nin Bayern’i olman için senin takım olarak üst üste 7-8 kez lig şampiyonluğu kazanman gerek. Ekonominin bir oyuncuya çatırt diye 40 milyon euro verebilecek durumda olması demek. Çünkü Bayern istese 100 milyon verebilir, Türkiye’nin Bayern’i de bir zahmet yarısından azını versin.

Üst Alt