STSL 18/19 H:20 | Fenerbahçe 2-0 Göztepe | MS | 1 Şubat - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ali Koç FB-Malatya - Streamable
Ben mi pozisyonları karıştırıyorum yoksa ciddi ciddi bizimle dalga mı geçiyor anlamadım. Genel olarak konuşma tamamında özet görüntülerle ilgili görüşüne katılıyorum adamın ama verdiği örnek ile ortada olan görüntülerin alakası yok ki günlerce o pozisyon da tartışıldı.
Özet görüntüleri mi değiştirdiler acaba sonradan?
Kardeşim öncelikle foruma hoş geldin.
Bu konuşma o kadar stres belirtisi konuşması ki korkudan ne yapacağını bilmeyen bir adam takımı o kadar kötü ki ne yapsın zaten yıllarca aziz bunun yaptı zamanla daha da yapacak bu iyi günler jr.azizin şubesi Allahtan şampiyonluk potasında değiller daha da cirkinlesirdi ve ilerde göreceksin ha şimdi konuşmanın tamamini dinlemedim nerden o konuya geldi bilmiyorum ama zaten görünen köyde klavuz istemez.

Fenerbahce kazanır, kazandırilır! 3 puan fenerin olur !

Bugun erol bulut sifir hucum plani ile cikti maca ve hic tehdit etmedi. 2 duran top golu buldular sadece.

Umraniye bile hucum plani oldugundan mahvetmisti feneri!

Kardeşim öncelikle foruma hoş geldin.
Bu konuşma o kadar stres belirtisi konuşması ki korkudan ne yapacağını bilmeyen bir adam takımı o kadar kötü ki ne yapsın zaten yıllarca aziz bunun yaptı zamanla daha da yapacak bu iyi günler jr.azizin şubesi Allahtan şampiyonluk potasında değiller daha da cirkinlesirdi ve ilerde göreceksin ha şimdi konuşmanın tamamini dinlemedim nerden o konuya geldi bilmiyorum ama zaten görünen köyde klavuz istemez.
Hoş buldum, teşekkür ederim. :hat:
Katılıyorum, nereye saldıracaklarını şaşırıyorlar. Düştükleri durum, iyi ya da kötü hiç umrumda değil ama alakamız yokken ortaya Galatasaray ismini atıp üzerinden taraftarlarını kendilerine çekme çabaları bazen sinir bozucu bir hale geliyor. İşin komik tarafı bu adam ne diyor demeden gözü kapalı dinleyip ona göre hareket eden insanlar var. İlerisini göremeden dibi boylamaları dileğiyle, gerçeken futbolda böyle sinsi, karşısındakileri aptal yerine koyup ona göre göz boyamaya çalışan şahısları gördükçe kulüpleri adına en ufak iyi temennim olmayacak galiba.:)

Fenerli Erol'un yatışından sonra Ersun'un eski yardımcısı Kemal Özdeş'in yatışını izleriz.

fft226_mf8394858.Jpeg

Ersun Yanal'ın performansının genel olarak 15-16 sezonu denizli gibi gideceğini düşünüyorum. Bir ileri bir geri. Bunda fenerin puan kaybetme olasılığı yüksek.

Üst Alt