STSL 18/19 H:19 | Beşiktaş 1-1 Erzurumspor | MS | 25 Ocak - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Emrah baya iyiydi bugun

Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A6003 met Tapatalk
Nasil iyiydi ya son dakikada tehlike yok besiktaslilar yesek diye bakarken ceza sahasinda 2 kisi bosken gidip disariya atiyorsa neyleyeyim oyle iyiyi. Emrah iyiyse yasin ronaldo bunlarin yaninda. Bu heriflere sans verecegine pırıl pırıl genc cocuklari oynatsinlar en azindan 3-5 seneye ulkeden 5-10 topcu daha avrupaya gider

senol-gunes-in-rol-yaptiginin-ispati_1667544.jpg

Nasil iyiydi ya son dakikada tehlike yok besiktaslilar yesek diye bakarken ceza sahasinda 2 kisi bosken gidip disariya atiyorsa neyleyeyim oyle iyiyi. Emrah iyiyse yasin ronaldo bunlarin yaninda. Bu heriflere sans verecegine pırıl pırıl genc cocuklari oynatsinlar en azindan 3-5 seneye ulkeden 5-10 topcu daha avrupaya gider
Emrah bugun baya iyiydi

Verstuurd vanaf mijn ONEPLUS A6003 met Tapatalk

Mal ariyorsan aynaya bak. Besiktas les gibi takim. Bu hafta olmasa diger maclar kaybeder. Basak ve fener macina iddiali cikmalari onemli. Mantiksiz katiksiz mal
Ben sana küfrettim mi? İşte basit insanları muhatap alırsan böyle oluyor hata bende haklısın. Beşiktaş bırakacak mı sanıyorsun 2.lik şansı son maça kadar devam ediyor düz adam.

Bu arada evde digitürk varken maçları bjk-fb tvden takip eden bir benim herhalde.

Yalnız Fbtv spikerleri oyunculara gık diyemezken, başkan ve hoca halkında ağzını açamazken.

Bjk tv’de şenol hocaya ikinci yarı resmen giydirdiler. Paspas ettiler adamı. Tamam yapılan hatalar eleştirmeyi gerektirir ama sanki Fiko talimatıyla yardırıyorlardı.

Başakşehir kazanırsa evet. Yoksa ucundan kıyısından yine yarışta kalırlar.
Tabi bence şampiyon falan olamazlar.

Başakşehir yenilirse kalırlar evet ama kendi evinde Erzurum’a yenilmekten zor kurtuluyorsan zor iş. Başakşehir’in beraberliği bile maalesef Beşiktaş için game over demektir. Başakşehir berabere kalsa biz Göztepe’yi yensek ne güzel olur be.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt