STSL 15/16 H:17 | Beşiktaş 4-0 Torku Konyaspor | MS | 27 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 15/16 H:17 | Beşiktaş 4-0 Torku Konyaspor | MS | 27 Aralık

a6752stsllogo.png

besiktas.png
v.png
konyaspor.png

Spor Toto Süper Lig 15/16 Sezonu 17. Hafta
Beşiktaş - Torku Konyaspor
Başakşehir Fatih Terim Stadyumu
27 Aralık Pazar
19.00

Aykut Hozam fb için kıyağını yapar. 11 kişi savun.. 1 duran top veya kontra ile golü at.

bjk'nin kazanma şansı %40. Bjk'ye aşırı ters takım. Maç sonu görürüz.

Fb'nin şampiyon olması gelecek sene neşteri vurmamız açısından daha iyi olur.

Bjk şampiyon oldu Lincoln'u sattık,Bursa şampiyon oldu Keita'yı sattık ama Fb şampiyon oldu yönetim gitti ve takımın yarısı değişti.

Fb şampiyon olmalı.

Bu looser bjk yavaş yavaş bitiyor galiba. Büyük şikeciler şampiyon olacak galiba :(
Hayirlisi olsun renktas.Eger bjk sampiyon olursa bizim capsizlar fenevde olamadi mantigiyla tekrardan sacmalamaya devam edip kendilerini basarili sayabilirler.Var boyle bi ihtimal.Hakkimizda hayirlisi olsun bu seneyi erkenden kapattik malesef heyecan sifir bende

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayirlisi olsun renktas.Eger bjk sampiyon olursa bizim capsizlar fenevde olamadi mantigiyla tekrardan sacmalamaya devam edip kendilerini basarili sayabilirler.Var boyle bi ihtimal.Hakkimizda hayirlisi olsun bu seneyi erkenden kapattik malesef heyecan sifir bende

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben şahsen ümidimi yaz transfer sezonu sonrası yitirmiştim .neyse belki senin olaya bakış açısı tek positif etken olabilir.

Üst Alt