STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 12/13 H:32 | Galatasaray 4-2 Sivasspor | ŞAMPİYON GALATASARAY!

Cevap: STSL 12/13 H:32 | Galatasaray - Sivasspor | 20.00 | 5 Mayıs

Şampiyonluk coşkusuyla koyar geçeriz :ayatollah:

Bu maçta kesin drogba, sınayder gibi oyuncuları ya sakatlarlar ya da kart cezalısı durumuna düşürürler. Ahanda size komplo teorisi..

Hamit sarı yer cezalı olur fener maçında. Gider sonra emre çolak gibi futbol beyni olmayan futbolcular oynar, yakar takımı.

Maçın ilk dakikalarında gol bulabilirsek eğer Sivasspor maç bitsin diye dua eder yok bir hezimet yaşayabilirler böyle bir atmosferde ama mutlaka gol bulmamız gerekiyor ilk yarıda..

Şu maça kesin gitmem lazım, o atmosferi düşünemiyorum 55 bin kişi, erken gelecek goller ile çoşarız.

Madrid maçında ki atmosfer olursa kesin kazanırız zaten

343731.jpg

enaramo atıf ve grosicki çok formda dikkat etmek lazım.

her şekilde gol atarız bu takıma zaten önemli olan yememek

GSBONUS'u olanlara bilet ne zaman çıkar acep ya

fatih hocanın yapacağı iş, maçı ilk yarıda koparmak. oyuncularına bunu söylemeli.

2. yarıda skor aventajı ile önemli oyuncuları çıkarmalı. şampiyonluğu alsakda, fatih terimin intikam günüdür fener maçı. stresten uzak çıkacaz, o maçı orda kevgire çevirmek var...

fenerde şans yok o gün :) şampiyon takımın stadından geçecekler dönüşte, yine kupayı göremeyecekler... :)

Umarım futbolcularımız dünkü gibi tatil havasında olmaz.Gerci Sivas'ın hicbir iddası yok ama Odyakmaz'ın takımı oldugu icin 90 dakika bize puan kaybettirmek icin ellerinden geleni yapacaklardır.

Temkinli olalım,İnanalım,Gercek futbolumuzu oynayalım ve Kazanarak Şampiyon Olalım.

Sampiyon olsakta kutlamalari abartmayalim. Isimiz daha bitmedi. Oyuncular tatil moduna girmesin.

Sampiyon da olsak Fenerbahce'yi orda yenmemiz lazim. Kutlamayi Trabzonspor macindan sonra yapariz.

Zaten hazirlik olacagini sanmiyorum. Albayrak da dedi "saygisizlik" olur diye.

bu macı alalım, kalan 2 hafta #bayernmunchening yapalım

Bu dakikadan sonra riske girmeye değmez.Şampiyonluk turumuzu atar fb-ts maçlarını formalite yaparız.

antep maçındaki o oyun beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. hiç bir bilenme ,inanma, hırs görmedim, istisnai birkaç futbolcu hariç. yok arkadaş böyle olmaz ben şampiyon olurken bu kadronun hakkını vermesini istiyorum, sivasıda, feneride, trabzonuda kevgire çevirmeden bu maçları tamamlamak olmaz. kendimize gelelim artık

antep maçındaki o oyun beni hayal kırıklığına uğrattı açıkçası. hiç bir bilenme ,inanma, hırs görmedim, istisnai birkaç futbolcu hariç. yok arkadaş böyle olmaz ben şampiyon olurken bu kadronun hakkını vermesini istiyorum, sivasıda, feneride, trabzonuda kevgire çevirmeden bu maçları tamamlamak olmaz. kendimize gelelim artık

Real Madrid'i 3-2 yendikten sonra takım kafa olarak bu sezonu bitirmişti.

Karabük macında vasat futbol ile kazandık.Elazıg macında rakibin hatalarını değerlendirerek kazandık.Antep macında ise sezonun en kötü futbolu ile kazandık.

Umarım takım dünkü mactan sonra tekrar bu sezona geri döner.

Üst Alt