STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu - Sayfa 134 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Cevap: STSL 11/12 H:19 | Samsunspor 2-4 Galatasaray | Maç Sonucu

Maç sırasında takip edemedim, şimdi okudum yorumları. Baroş bazılarına ağır kapak yapmış. Hani öyle böyle değil. Golden sonra kem küm etmişler ama susmuşlar :asd:

Maç sonu Tweetler

Abdürrahim Albayrak: Son Karadeniz deplasmanından da mutlu dönüyoruz. Şampiyonluk şarkısı düşmesin dillerden.

Emre Çolak: Allah’ım sana şükürler olsun.

Muslera: Harika bir zafer. Bütün takım arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Ufuk Ceylan: Çok şükür, süper galibiyet.

Kazım: Bravo Sercan, tebrikler!!! Bravo Cim Bom.

Ujfalusi: İlk yarıda iyi oynamadık. Fakat ikinci devrede gerçek Galatasaray’ı gösterdik.

Yekta Kurtuluş: Şereftir seni sevmek.

Samsun kalecisi fenerin kiraladığı bir oyuncuymuş sanırım ben emin değilim fenerlilerede güven olmaz ama kendi kiralık oyuncumuz bile rakibimize şike yapıyor diyorlar.

adamların kendi oyuncularından haberi yok osman. şike yaptı diyenler var kaleci icin.:)

Bu sike laflarini burada dolastirmayin...........soke-soke aldik bu maci!

FB maçıyla birlikte takıma güven geldi. İyi oynamaya başladık. Bugünkü maçı çevirmemiz de takıma ayrı bir güven verecektir...Sercan ın ve Semih in gol atması çok iyi oldu. Özellikle Sercan için. İyi bir yedek artık...

Geçen maçta Riera nın direkten dönen topu gol olsaydı, onun için de çok iyi olacaktı. Ama bugünkü asisti bile yeter.

Riera da katkı vermeye başlarsa transfere bile ihtiyacımız kalmaz. Altyapıdan Mertan takviyesi ile götürürüz bu seneyi.

Emre colak bundan sonra bu takimda banko oynar. Attigi pas haginin pasiydi.

Yalniz hem emre hem de engin ayni anda ilk 11 de olmuyor. Engin cok asabi ve agresif.

Bu takima iyi bir yedek sol bek ve yedek stoper lazim. Servet girince neler oldu gorduk. Adamlar hakan balta ve servetin tarafindan nasil bastirdilar ve iki futbolcu ne hatalara magruz kaldilar.

Riera iyiydi. En azindan gelisme var.

Baros serpilmis gibi duruyor ama erken konusmamak lazim cunku transfer donemlerinde baros bunu hep yapiyor. Transfer donemi bitsin o zaman boyle oynasin canimi yesin.

Bu takima su anda kuyt, serdar aziz, ugur ucar ve turgut dogan sahin gerekli. Bu 4 oyuncu butun İstekleri karsilar.

Ha bir de Allahıma ****rler olsun, iyi ki Galatasarayliyim, 4 golde de mutluluktan cildirdim.

Diğerleri neyse de Turgut'u niye istiyorsun? Rotasyon için de altyapıdan adam çıkaramayacaksak Türkiye'nin en iyi altyapısına sahibiz diye övünmenin bir anlamı yok. Mertan'ı yetiştirmenin de bir anlamı yok. O zaman Fenerbahçe'den ne farkımız kalacak?

İbrahim Serdar gibi bir adama sahipler altyapılarında, kaç Fenerbahçe taraftarının haberi vardır sence? Biz de onlara benzemeyelim. Hele de Fatih Terim gibi bir değere sahipken.

Sercan gol atıyor Melo'ya koşuyor.. Semih Ujfa abisine sarılıyor. Muslera ile Baros kucaklaşıyorlar.. Fatih Terim ile Selçuk yıllardır görüşmeyen baba-oğul gibi sımsıkı sarılıyorlar birbirlerine.. Sabri'nin hatasından sonra Semih ''Abi olur, sıkma canını'' deyip teselli ediyor, Yedek kalecilerimiz Ufuk ve Aykut hiç kıskanmıyor Muslera'yı mutlu oluyorlar oynamadıkları her maç sonrası.. Abdülrahim Albayrak takımın neşesi, Hasan ve Ümit birer hırs küpü. Efendi adam taş gibi adam Başkanımız Ünal Aysal zaten hallediyor işleri. Çılgın atan bir sağ bekimiz, Eboue'miz var, sol bekte ise Hakan, iyi oynuyorlar. Engin ve Kazım artık psikopatlıktan çıktılar, topçu oldular. Elmander dursa Baros atıyor, Baros dursa Elmander. Gol olunca tüm takım koşuyor golü atana.. Herkes hırs küpü, herkes inançlı. Artık başlarında devre arasında takımı disiplininden dizgine getiren bir hocaları var. Herkes mutlu artık, herkes. Şikeci değiliz, bizde yalan dolan yok. Bizde şeref var, onur var bizde mutluluk var. Biz Galatasaray'lıyız, Galatasaray'lı!

2-0 geriye düştüğümüz anlarda bile maçın döneceğinden emindik ya, işte o duygu şahaneydi!

Onun dışında Sercan ve Semih'in gol atmasına çok sevindim. Takımın kenetlenmiş hali beni çok mutlu ediyor. Mücadele çok üst düzey değilmiş maçta ama 3 günde 1 maç yapan bir takım için hala taş gibiyiz ve maşallahımız var. Yorumlar nelerdi henüz okumadım ama Sabri'nin maça sıfır antrenmanla çıktığı söyleniyor. Fatih Terim bi kumar oynadı, kaybederken yaptığı birkaç hamleyle lehine çevirdi ve kazanmayı bildi. Sabri'ye yüklenmenin alemi yok. Şimdi beklediğim tek şey ağustos ayı şahsen :D nasılsa şampiyon olacak bu takım çatır çatır oynayarak hem de! Sonra lig bitecek, sonra star tv açılacak ve kulaklara o şahane müzik dolacak.

Artık takımımızda bir kazanma alışkanlıgı oluştu.Bunun yanında Fatih Terim'in ilk yarıda oyuncuları haşlaması ve taktiksel oyuncu degişiklikleri, macı kazanmamızda önemli rol oynadı.

[video=youtube;B-QY8HkevC4]https://www.youtube.com/watch?v=B-QY8HkevC4[/video]

Önceki sezon Mehmet Topal

Geçen sezon Arda Turan

ve bence önümüzdeki sezon bir La Liga yolcusu daha var:

Selçuk İnan

Bence başarının sırrı Fatih Terim'de. Riera ilk 11'de hiç başlamıyor ama adamın suratı asık değil. Twitter hesabını takip edenler de yazdıklarını, takıma nasıl bağlı olduğunu, İmparatoru nasıl övdüğünü görmüştür.

Selçuk gitmek isteseydi bu sezon giderdi La Liga'ya, bundan sonra işimiz oyuncu satmak değil Avrupa'da başarılı olmaya çalışmak olmalı.

Maç sonu yorumları okudum şimdi bir de gidip devre arasına bakıcam yine akbabalar çıkmış mı ortaya merak ettim.

Üst Alt