⚽ SL 23/24 H:36 | Karagümrük 2-3 Galatasaray | MS | 12 Mayıs - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

MS

• Kullanılan toplam oy
    90
  • Anket kapatılmış .
Öncelikle biz oyunumuzu oynadığımız sürece kimsenin direnme şansı yok..
Farzedelim oynayamadik bilhassa mendes ve can keles sikinti çıkarabilir mendes beyinsiz ama ters bir oyuncu can keles nispeten daha akıllı oynuyor .. Marcao da kupa maçında bizim stoperleri epey zorlamisti..
Son haftalardaki oyun ve skorlar ayağımızı yerden kesse de temkinli olmak lazım.. Kaza yasamamak adına yenemezsek de yenilmeyelim

Feghouliye verdikleri ceza komedi. Eski Galatasarayli olması ve bu maçta cezalı duruma düştüğü için kesin böyle ağar bir ceza verdiler. Başka açıklaması yok

Astrolog hanım Meral Güven hala canımı sıkmakta. Çıkıp şu maçtan temiz bir galibiyet alalım olmuyorsa eğer en kötü beraberlik de olumlu. Galatasaray YouTube kanallarına baktığımda sezon bitmiş, seçim ve transferler konuşuluyor çoktan şampiyon olmuşuz. Bu durum hayra alamet değil. Puan olarak şampiyon olmadıkça Şampiyon olamazsın.

Kötü misal dakika 23 bir kırmızı sonrasında bir mağlubiyet bizi strese sokar. Ben bu yaştan sonra stres kaldıramam. Ancak takımıma Okan hocaya güveniyorum.
KONSANTRASYON!!!

MAR-LX1M cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Öyle bir anlatıyorsunuz ki ulan bu Karagümrük nasıl bir takım diye hayal etmeye çalışıyorum karşıma Madrid çıkıyor. Adamlar ligde kalmak için çırpınıyor sende şampiyon olmak için çırpınıyorsun. Sanki bizim hiç iddiamız yok öylesine maça çıkıyormuşuz gibi yorumlar var. Onlar bizden korksun adamlar şampiyon olmak için bizi parçalayacaklar diye.

Harikulade bir sezon geçiriyoruz. Tadını çıkaralım son üç maçın. Gelecek sezon başı bu futbolu bulamayacağız. Her maç gümbür gümbürüz. Fenere de fena çakacağız.

Üst Alt