SL 22/23 H:9 | Fenerbahçe 5-4 Karagümrük | MS | 9 Ekim - Sayfa 55 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fenerli,tek hücreli arkadaşımla konuşuyoruz ,ligin 2.yarisini oynayacakmisiniz siz? neden diyor ezer geçeriz filan fikstüre baktinmi hiç diyorum da dur bakayım dedi hala ses yok 🤦

deplasman maçları başlayınca patlarlarsa sezon finalini göremez bile
doğru düzgün hızlı hücum yapabilen bi takımla ilk kez oynadılar (derbi harici) ondan da 4 gol yediler. Daha önce de demiştim, tekrar olacak ama. Şimdiye kadar hep fizik gücü ve hakem kollamasıyla yarışta tepede tutuldular, hakem kollamasıyla lig sonuna kadar tepede tutulacaklardır ama finali yapmaya yetmeyecek.

Hücumda önde baskıyı iyi kuruyorlar, gel gelelim bu şekil dandik bir takım bile 4 sallayabiliyor. Ki hücumda da oynuyor gözükseler de Valencia hergelesinin ayağına bakıyorlar. Bi gazla gitmenin verdiği öz güvene sahipler, şöyle Valencia'nin sakat ya da formsuz olduğu ve kolay fikstürden çıktıklarında ardı ardına 2 mac puan kaybettiklerinde görürürüz o balon öz güveni. Açıkçası sadece Başak ile yarisacagimizi ön görüyorum ligin 25. haftasından sonra.

Fenerin Son golü net caner şikesi, ofsaytı bozmak için var gücüyle geriye koşuyor. Top batsuayi de gelince taca doğru hakaret ediyor, batsuayiye hareket edeceğine. Pirlo bu adamı kadro dışı birakmiyorsa adam değil.

SM-G985F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ne maç olmuş ulan. Karagümrük beklediğimden daha çok zorlamış. Fener'in penaltılar penaltı değil, zaten Arsenal Liverpool maçında benzer pozisyonda penaltı verilmedi. Pirlo bile Fener'e 4 tane yağlayabiliyorsa bu ligde neredeyse her takım Fener'e 4 tane yağlayabilir demektir.

Türkiyede şampiyonluğu oynanan futbol belirlemiyorki sezon başında düdükler kime çıkıyorsa o takım şampiyon yapılacak demektir
Geçen sene ts ondan önceki sene bjk başakşehir hep böyle oldu
bu senede düdükler ts ve fenere çalınıyor bize hiç çalınmıyor bu hakemlerle şampiyonluk
Ts fener arasında geçecektir.

Bu maç hiç hoşuma gitmedi. Adamlar tek maçla tüm defolarını görüp hatalarını ciddiye almaları gerektiğini iyice idrak ettiler. Üstelik bu dersi 3 puan kazanarak bedavaya aldılar. Sürpriz puan kaybı dün gece yaşanmalıydı. Ankaragücü maçında daha dikkatli olacaklardır.

Üst Alt