SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos - Sayfa 31 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:3 | Beşiktaş 4-1 Karagümrük | MS | 21 Ağustos

Bunada cevap veriyim mariano sanırım bizdeydi bu geldiğinde yanılıyomuyum? Eğer rossier Marianodan iyise bunu söyleyen adamla futbol konuşmam
Sonra suanki dubois lyonda izlediysen yorum yaparsan sevinirim. Benim gördüğüm dubois hücumda rossier den çok daha fazla etkiliydi lyonda. Ayrıca ikili mücadelede kolay vazgeçmeyen bir adam.
Fransa milli takım görmüş adamdan bahsediyoruz. PSG ye Lille e rakip olarak oynuyodu yani yanlış anlaşılmasin.. Hani Kayserispor filan değil.
Yaniliyorsun ustat

Yaniliyorsun ustat
Bakmadım mariano bizde mi değilmiydi diye ama sorun değil. Arkadaşa demek istediğim Dubois bizdeyken. Yada fenerde osai varken başka beklerde sayabilirim ligde ben rossier en iyisi demem asıl konu bu. İzleyip gorcez bakalım.
Ayrıca fbjk hangisi yenerse yensin o hafta forumda güzellemeler yapanlarla doluyo ortalık. Bazısı kuş biliyorum bazisida bizim taraftar. Komsunun tavugunu kaz gören modeller.

Bakmadım mariano bizde mi değilmiydi diye ama sorun değil. Arkadaşa demek istediğim Dubois bizdeyken. Yada fenerde odayı varken ben rossier en iyisi demem asıl konu bu. İzleyip gorcez bakalım
Marianonun sozlesmesi 3 yillikti. Bitince uzatmadilar. O yaz bjk rosieri biz omari aldik. Devre arasinda da yedlin geldi.

Rosier konusunda bende Emre renktasa katiliyorum. Geldiginden beri ligin en iyi sag beki adam. Duboisi 30dk anca izledik. Oynasin ondan sonra degerlendiririz.

Marianonun sozlesmesi 3 yillikti. Bitince uzatmadilar. O yaz bjk rosieri biz omari aldik. Devre arasinda da yedlin geldi.

Rosier konusunda bende Emre renktasa katiliyorum. Geldiginden beri ligin en iyi sag beki adam. Duboisi 30dk anca izledik. Oynasin ondan sonra degerlendiririz.
Peki sence rossier osai den iyi mi ? Ben aralarında pek fark görmüyorum. En iyisi neye göre oluyor? Benim izlediğim rossier yukarda da yazdım. Çok çalım yiyen bir bek bjk taraftarı bir ara isyandaydi. Geçen sene çok kötüydü mesela.

Peki sence rossier osai den iyi mi ? Ben aralarında pek fark görmüyorum. En iyisi neye göre oluyor? Benim izlediğim rossier yukarda da yazdım. Çok çalım yiyen bir bek bjk taraftarı bir ara isyandaydi. Geçen sene çok kötüydü mesela.
osai bek kategorisi icin gerekli sartlara haiz degil gibi sanki reis. daha cok orda oyna iste oyuncusu degil mi ferdi gibi, bi halt da degil ayrica

Her maç rakip kötü demedim ki. Alanya maçında 3 stoper kullanan Alanya teknik direktörü kanatları bjk ye verdi ve 3-0 geriye düştü. Çok saçma gollerdi. Özet orda herkes izleyebilir. Sonra full defansa çekildi otobüs çekse bile 3 gol yemekten kurtulamadı.
Bu akşam Karagümrük iğrenç oynadı 60 dakika. Ortasahayi verdiler direk. Ben 60 dakika bir tane pas atabilen Karagümrüklü oyuncu görmedim. Pirlo değişiklikler ile ofansa adam alınca orta sahaya takviye yapınca oyunda üstün hale geldi.
Kayseri maçı aslında tam kriterdi. Kayseri defansı ve orta sahayı kalabalık tuttu bjk hicbirsey yapamadi ve arkada çok boş alan verdi. Kayseri goller kaçırdı. Sonuç kısır kötü bir maç.
Tüm bu veriler varken. Birazda futbol şansı ve rakiplerin taktik hataları ile erkenden skor alip 15-20 dakika sonra biten bir takım görüyorum ben. O kötü bu kötü değil. Kötü olan Karagümrük. Gerisi yazdım sebepleri.
Evet oyniycaz bunlarla ve o maçı iple çekiyorum. Orta saha üstünlüğünü aldığımız gibi ki bu transferlerle bir zahmet alalım, bunlara koymamamiz için hiçbir sebep yok. Biz ilk Antalya maçı hariç (Berkan yüzünden) Diğer maçlarda kötü de oynasak orta saha üstünlüğü elimizde ve defansimiz sağlamdı. Tek sıkıntı hücumda henüz alismamis ve formunu yakalayamamis bir takım olmak. Gerisi problem yok. Ve sunuda ekliyim Giresun ve Ümraniye maçlarında erken gol bulsak farka giderdik.
çok dogru analiz olmuş.alanyada,karagumrukte oldukca komikti

Senle bu konuda tartismaya girmek vakit kaybi olacak gibi ustat. Iyi geceler ve iyi forumlar
Valla renktas kusuruma bakma ama bazen bana çok tuhaf geliyosunuz. Bir kac arkadaş daha var burda böyle. Burası forum tartışmaya girceksin tabiki. Ama insanlar sıkıştığı yerde hemen ben senle tartışmam moduna giriyor maalesef. Yoo söyle nerden biliyosun ki vakit kaybı olacağını. Fikrimi söyledim. Sonra sen fikrini söyledin. Bende fikrine karşılık başka argüman sundum. Sunmam lazım çünkü dediğin bana mantıksız geldi. Mantıkli gelse zaten evet haklısın derdim. Fikrine katılmaman seni neden rahatsız etti anlamadım. Neyse iyi geceler iyi forumları sanada..

Valla renktas kusuruma bakma ama bazen bana çok tuhaf geliyosunuz. Bir kac arkadaş daha var burda. insanlar sıkıştığı yerde hemen ben senle tartışmam moduna giriyor maalesef. Fikrimi söyledim. Sonra sen fikrini söyledin. Bende fikrine karşılık başka argüman sundum. Sunmam lazım çünkü dediğin bana mantıksız geldi. Mantıkli gelse zaten evet haklısın derdim. Fikrine katılmaman seni neden rahatsız etti anlamadım. Neyse iyi geceler iyi forumları sanada..
Alintiladigim mesajini editleyip bu paragrafi yazmissin. Ztn bunu basta yazsan cevap verip uzatmazdim bile. O yuzden tartismaya gerek yok iyi gecelr dedim
"
Ayrıca fbjk hangisi yenerse yensin o hafta forumda güzellemeler yapanlarla doluyo ortalık. Bazısı kuş biliyorum bazisida bizim taraftar. Komsunun tavugunu kaz gören modeller."

Ne izlesek kendimizce onu yaziyoruz. Rakip futbolcunun ovulmesinden rahatsiz olacaksin diye ak gordugume kara mi diyeyim

Yani ama böyle aman aman fark varmı bilmiyorum. Bana sorarsan dominant gerçek sağ bek Eboue yada mariano derim. Rossier bana çok standart geliyor. Şuanda ligde en iyi demem mesela. Rakip sayabilirim ona bir kaç bek ve bazısı rossier der bazısı diğer adamı seçer. Bunu demek istedim aslında
osayi sag kanat gibi geliyo bana hamleleri fln yetersiz ama cok kosuyor

iyi sag bek bulmak zor degilde sol bek sıkıntı

Alintiladigim mesajini editleyip bu paragrafi yazmissin. Ztn bunu basta yazsan cevap verip uzatmazdim bile. O yuzden tartismaya gerek yok iyi gecelr dedim
"
Ayrıca fbjk hangisi yenerse yensin o hafta forumda güzellemeler yapanlarla doluyo ortalık. Bazısı kuş biliyorum bazisida bizim taraftar. Komsunun tavugunu kaz gören modeller."

Ne izlesek kendimizce onu yaziyoruz. Rakip futbolcunun ovulmesinden rahatsiz olacaksin diye ak gordugume kara mi diyeyim
Sen niyet mi okuyosun yoksa insan bilimcisimisin anlamadım. Yani böyle üstten bakmalar benim niyetimi benden bile iyi anlamalar filan bence çok itici kaçıyor üstad. Ayrıca ghezzal bence en iyi sağ kanat olabilir diye yazmışim. Bumu rakibin ak oyuncusuna kara demek? Bir kaç mesaj üstte okusaydin keşke.
Rossier i en iyi bek olarak görmeyince rakip oyuncu olduğu icinmi oluyor. Ne düşünüyosam onu yazdım sadece.
Bence saçma bir tartışma oldu. Neyse sen burda sevmediğim bir insan değilsin. İyi geceler renktas..

Sen niyet mi okuyosun yoksa insan bilimcisimisin anlamadım. Yani böyle üstten bakmalar benim niyetimi benden bile iyi anlamalar filan bence çok itici kaçıyor üstad. Ayrıca ghezzal bence en iyi sağ kanat olabilir diye yazmışim. Bumu rakibin ak oyuncusuna kara demek? Bir kaç mesaj üstte okusaydin keşke.
Rossier i en iyi bek olarak görmeyince rakip oyuncu olduğu icinmi oluyor. Bence saçma bir tartışma oldu. Neyse sen burda sevmediğim bir insan değilsin. İyi geceler üstad.
Guzelleme yapanlarin bazisi kus bazisi bizim taraftar yazmissin ama niyet okuyan ya da ustten hitap eden ben oluyorum. Guzelmis :)

Neyse hocam iyi forumlar tekrardan

Guzelleme yapanlarin bazisi kus bazisi bizim taraftar yazmissin ama niyet okuyan ya da ustten hitap eden ben oluyorum. Guzelmis :)

Neyse hocam iyi forumlar tekrardan
Bunu söyleyen sadece ben değilim ki. Burda vakit geçirmiş kim varsa aynı şeyi söyler zaten. Foruma sızan kuşlar sürüyle. Bunu kabul etmiyorsan sana ne anlatsam boş ki..
İkinciside yazdığın gibi dememisim. Bizim taratardan güzelleme yapanda komşunun tavugunu kaz görenler demişim. Yani aynı şey değil. Sen ne demek istiyosun gerçekten anlayamıyorum seni :)

Bunu söyleyen sadece ben değilim ki. Burda vakit geçirmiş kim varsa aynı şeyi söyler zaten. Foruma sızan kuşlar sürüyle. Bunu kabul etmiyorsan sana ne anlatsam boş ki..
İkinciside yazdığın gibi dememisim. Bizim taratardan güzelleme yapanda komşunun tavugunu kaz görenler demişim. Yani aynı şey değil. Sen ne demek istiyosun anlayamıyorum seni :)
Senle rosieri tartisirken o cumleyi kurarak beni neyle itham ettigin acik. O cumleni sonradan ekledigini gordugum icin de uzatmayip konuyu kapatttim ama sakiz gibi uzatmanin pesindesin anlasilan. Sen bir attigin mesajlari kendin bir daha oku once kim ustten mesajlar atmis sirf rakip topcuyu ovdugu icin neyle itham etmis bir gor.

tartismayi da illa kotu bir yere goturmek icin bu kadar cabalamamak lazim. Uzatmamak lazim

Senle rosieri tartisirken o cumleyi kurarak beni neyle itham ettigin acik. O cumleni sonradan ekledigini gordugum icin de uzatmayip konuyu kapatttim ama sakiz gibi uzatmanin pesindesin anlasilan. Sen bir attigin mesajlari kendin bir daha oku once kim ustten mesajlar atmis sirf rakip topcuyu ovdugu icin neyle itham etmis bir gor.

Iyi niyetle baslayan bir tartismayi da illa kotu bir yere goturmek icin bu kadar cabalamamak lazim.
Ya renktas cidden alınganlıgin mı üstünde yoksa yanlış mı anladın bilmiyorum. Gerçekten bilmiyorum :) Ben genele hitaben yazdım o cümleyi. Mesajımda eksik olarak gördüğüm için. Seni neden foruma sızan kuş olarak göriyim ki. Yani böyle anladıysan kesinlikle değil onu söyliyim. Ben senin mesajını alintiladim çünkü forumda böyle tipler çok görünce sende buna destek verirsin mesajimda buda görünsün diye yazdım. Yani sana ithamda gerçekten bulunmadim. Yanlış anlamışsın cidden uykusuzluk sanırım:)

Üst Alt