⚽ SL 22/23 H:24 | Gaziantep FK 0-3 Galatasaray | Hükmen Galip - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaleci günay sarı kart görüp cezalı olmuş diye sosyal medya da falan hayırlı işler gibisinde laflar dolanıyor, antep medyası skandal iddaa demiş, günay erden timurla görüşmüş falan, eee yarın bruno paz cezalı konyada, geçen hafta paşa da hajradinoviç yoktu fb maçında cezalıydı diye hatırlıyorum,bizim maç öncesi bir oyuncu cezalı olunca ortalık daha bi ayağa kalkıyor sanki

Ya çok önemli de değil, futbol ne, olsa ne olur olmasa ne olur
Önemli değil tabii de Maraş'ta olan deprem sallıyorum Tekirdağ'daki bir maçı neden iptal ettirsin? Bu akşam mesela Konya-FB maçı oynanmasa Maraş'taki depremzedelere ne faydası olacak bu durumun? Bir de insanların eğlenceye, kafa dağıtmaya ihtiyaçları var. Ben böyle durumlarda insanların en çok ihtiyacı olan şeyin gülmek, kafa dağıtmak, eğlenmek olduğunu düşünüyorum. İnsanlar zaten gece rahat uyuyamayacak uzun bir süre. En azından futbolla birkaç saatliğine bile olsa dertlerini unutsunlar.

Önemli değil tabii de Maraş'ta olan deprem sallıyorum Tekirdağ'daki bir maçı neden iptal ettirsin? Bu akşam mesela Konya-FB maçı oynanmasa Maraş'taki depremzedelere ne faydası olacak bu durumun? Bir de insanların eğlenceye, kafa dağıtmaya ihtiyaçları var. Ben böyle durumlarda insanların en çok ihtiyacı olan şeyin gülmek, kafa dağıtmak, eğlenmek olduğunu düşünüyorum. İnsanlar zaten gece rahat uyuyamayacak uzun bir süre. En azından futbolla birkaç saatliğine bile olsa dertlerini unutsunlar.

Bu deprem normal bir deprem değil, muhtemelen ülke tarihinin en büyük depremini yasadik

Su yazdiklarini okumamis olmayi cok isterdim. Fazla yorum yazmaya gerek gormuyorum sana. Yazik diyorum sadece.

Bütün maçlar minimum 1 hafta ertelenmeli ülke gündeminin deprem olması lazım
Fenerbahçe gibi pislik bir camia bugünkü maçın iptal olmasını istemez. Zemin buzlanmasına rağmen sırf oynanması için adamların canını tehlikeye attırdılar. Bugün Twitter'daki hashtaglere dikkat edin. Ne kadar leş bir taraftar kitlesine sahip olduklarını göreceğiz. Psikolojileri bozulduğu için normal düşünemiyorlar.

Bizim maçın ise ben arada 1 hafta olduğu için iptal olacağını sanmıyorum ama bakalım.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt