SL 22/23 H:20 | Kayserispor 0-2 Beşiktaş | MS | 22 Ocak - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:20 | Kayserispor 0-2 Beşiktaş | MS | 22 Ocak

Kayseri resmen bizle oynadigi zamanlar zirvedeydi her yönden. Tamamen salmışlar gibi ligi. Yazik oldu 3 puan verdik sunlara

çarşak57 notları:

- bjk uzaktan da olsa yarıştaysa bunu Burak elmasa borçlu.gedson Şenol Güneş ile kendini buldu bizdeki formunu yakaladı bu vesileyle elması yine nefret ve hiyanetle yad ediyorum
- Kayseri gücü kadar oynadı sonuç alması için şans da gerekliydi bugün yanında değildi kesinlikle bizim lige göre zor bir deplasman çağdaş hoca oynatmadı vs diyenlere hiç katılmıyorum.

- abuş hantal gözüktü inş bu hali sezon boyu devam eder yarışta kalmak için abuşun formuna ihtiyaç duyacaklar.

- kupadan elenmeleri avantaj. Bizim olası fb yada ts eşleşmesinde psikolojik yıpranma söz konusu olabilir bjk sinsiliğiyle aradan sıyrılıp gitmek isteyecek.

- ghezzal gibi duran topla oyun çözen herif + yapacakları orta saha transferiyle kadroları fena olmayacak. Küçümsemek saçma çünkü sergenle şampiyon oldukları sezon nerdeyse hiç sakat cezalı olmadan aynı 13 futbolcuyla istikrarla işi götürdüler aynı bal yine devam edebilir

Bana göre bjk fb den daha ciddi rakip inş Alanya haftaya çelme takar

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kayserispor'da Thiam ve Gavranovic olsa bu mac böyle kolay gecmezdi. Transfer yapamayan ve eksikleri bol bir Kayserispor'u bulmalari büyük sans. Fener'e karsi daha iyi bir Kayserispor görecegimizden eminim. O macta alacaklari 1 puan yeterli olur.

Tinercilerin 2.lik yarisindan kopmamasi bizim icin avantaj. Trabzon, Basak’ta olabildigi kadar gotursunler. Buyuk maclarda birbirlerine atacaklari her celme bize yarayacak.

O değilde Emre Kocadağ, baki"ye ne laf sokmuş öyle, fenerlilerde resmen bizimle uğraşmayın yaa Galatasaray'a laf atın diye yardım dileniyorlar, niye Galatasaray'a laf atmıyorsun diyorlar.
Ama Selahattin Baki'nin açıklamalarına bakınca ne kadar üstten konuştuklarını görmüyorlar, Aboubakar için bile istersek alırdık ama istemeyiz Arabistan da bağlantılarımız var diyerek aslında bjk'nin transferini hor görmüştür biz istemediğimiz için aldınız diyor resmen

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Erman da yanlış duymadıysam buna evet, var ama yenilgiyi de buna bağlamayın dedi!

GS düşmanı olmaya and içmiş bu sene!
Geçtiğimiz haftalarda da Ahmet Çakar, GSnin on maçta hakkı gasp edilmişse ne olmuş demişti. Şaka gibiler ya! Bunları dikkate aldığımdan değil de böylelerinin ekranda olmasından rahatsızım!

jknin puan kaybedeceği maçlar
Karagümrük olabilir.
Fb, başak.
Ankaragücü içerde olduğu için iterler.
Dışarısı olsa net bir şekilde kayıp yazardım.
Ts, bizim ve adana maçında kayıplar yaşar.
Geri kalanı ya yatar ya gücü yetmez😏

Bu hafta fbjk tiyatrosu yerine uykuyu tercih ettik, pişman değilim. Fb maçına da bakmam muhtemelen. Sonucu bilinen şeylerdi, şaşırtmadı. 🥳😂

Üst Alt