⚽ SL 22/23 H:20 | Galatasaray 2-1 Antalyaspor | MS | 21 Ocak - Sayfa 139 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
aqr1bcc.jpg

Eskiden gollerden sonra "I Will Survive" daha gürültülü ve uzun çalıyor diye hatırlıyorum son dönemde onu da kısa tutuyorlar gibi geldi. Aslında dediğiniz gibi tempoyu düşürmek yerine daha da ateşlemek lazım santraya gelir gelmez daha da gaza gelen bir takım olması önemli...

2:40-3:05 gaza getiren bölüm önceden çalıyordu kesiyor bu vasıfsız anonsçu.zaten saçma birşey uydurmuş adamları heceleyerek söylüyor 3 kere anons ettirdikten sonra saçma sapan.
Güzelim devam eden şeyin var 20 senedir sen ne kafana göre şarkı koyuyorsun ritüeli bozuyorsun.

golden sonra gelen gazı indirmek için bu kadar saçma bir şarkı çalınırdı. bundan sonraki şarkı önerim batsın bu dünya-orhan gencebay.

bunu kim onaylıyor anonscu adam kafasına göre çalmıyordur herhalde kimse ne yapıyorsunuz lan diye birşey dememiş mi?

Çal maç sonunda istiyorsan aşkın olayım koynuna gireyim ne istiyorsan. çok sinir oldum artık her icardi gol attığında havamız sönecek mıy mıy şarkı çalacak engelleyen olmazsa.icardi bile taraftara neden durdunuz diye el kaldırdı coşun diye.bu şarkı bitince kaldı millet.

Iki sayfa geride kro bir youtuber renkdasin hareketlerini gordum simdi oyyy oggg.. IQ kaybettim atlaya atlaya nereye kadar.. Koyun suraya guzel bir sarki, Gomis'in olayini anliyorum bak ve yakisiyorda. Neyse, sesi kisarim en kotu ama keske degistirseler.

2:40-3:05 gaza getiren bölüm önceden çalıyordu kesiyor bu vasıfsız anonsçu.zaten saçma birşey uydurmuş adamları heceleyerek söylüyor 3 kere anons ettirdikten sonra saçma sapan.
Güzelim devam eden şeyin var 20 senedir sen ne kafana göre şarkı koyuyorsun ritüeli bozuyorsun.

02:00-2:40 arası da çalmıyor bence o bölümde iyiydi atkılarla beraber güzel atmosfer oluyordu.

Üst Alt