SL 22/23 H:19 | Gaziantep FK 1-2 Fenerbahçe | MS | 15 Ocak - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 22/23 H:19 | Gaziantep FK 1-2 Fenerbahçe | MS | 15 Ocak

ikinci yarıyı kapatmıstım.rossiyi yere indirebilirlerdi,o ertugrul aptalı yere kayabilirdi vurmasın diye.ne karı gıklıklı stopermiş o öyle

Açıkçası ligin başında beni korkutmuştu fener güçlü oyunları vardı, Karagümrük maçında zaafları ortaya çıktı bu zaaflara rağmen buralara kadar geldiler ama bugün izlediğim fener en kötü oyunlarindan birisiydi jesus sisteminden vazgeçmiş o ön alan baskısı yoktu sanırım Arda da oyun sistemine uymuyor şimdi Arda'yi oynatma baskısı da oluştu, şuan sistemsiz bir fener var.
Antep maçını fener kazanmadı Antep kaybetti resmen hediye etti

Açıkçası ligin başında beni korkutmuştu fener güçlü oyunları vardı, Karagümrük maçında zaafları ortaya çıktı bu zaaflara rağmen buralara kadar geldiler ama bugün izlediğim fener en kötü oyunlarindan birisiydi jesus sisteminden vazgeçmiş o ön alan baskısı yoktu sanırım Arda da oyun sistemine uymuyor şimdi Arda'yi oynatma baskısı da oluştu, şuan sistemsiz bir fener var.
Antep maçını fener kazanmadı Antep kaybetti resmen hediye etti
Deplasmanlarda tirt bunlar

Jesus şaşırttı beni taraftarın ve Koç'un telkinlerini ciddiye almış ve ilk defa tedirgin panik haldeydi bu şekilde devam ederse gerginliği dahada artabilir normalde bildiğini okuyan bir adamdı jesus

Büyük maçlarda tırışkalardı ama bu gibi maçları iyi oynuyorlardı en azından oyunları iyiydi, bugün o da yoktu. Yatsınlar kalksınlar karşılarında düzgün bir takım yoktu.

illaki her hafta kaybetmeyecekler, bir yerlerde kazanacaklar. ancak fb'in bütün gazı kaçmış. kötü oyundan ziyade, o istek ve hırs gitmiş. resmen inançları kaybolmuş. tdleri inat ettiği sisteminden baskı nedeniyle vazgeçti, ne yapacağını bilemedi, oyuna hiç almadığı arda'yı falan aldı, hatta maç sonunda da rakip on kişi diye arda iyi oynadı dedi resmen ahahaa :dd

adamları öyle bir net yendik ve kendilerinin henüz oynamadığı zorlu deplasmanları öyle bir geçtik ki, ne yaparsak yapalım bu gs'yi geçemeyiz algısı ressmen yerleşmiş fbli oyuncularda.

illaki her hafta kaybetmeyecekler, bir yerlerde kazanacaklar. ancak fb'in bütün gazı kaçmış. kötü oyundan ziyade, o istek ve hırs gitmiş. resmen inançları kaybolmuş. tdleri inat ettiği sisteminden baskı nedeniyle vazgeçti, ne yapacağını bilemedi, oyuna hiç almadığı arda'yı falan aldı, hatta maç sonunda da rakip on kişi diye arda iyi oynadı dedi resmen ahahaa :dd

adamları öyle bir net yendik ve kendilerinin henüz oynamadığı zorlu deplasmanları öyle bir geçtik ki, ne yaparsak yapalım bu gs'yi geçemeyiz algısı ressmen yerleşmiş fbli oyuncularda.
ilaveten önümüzdeki 9 macin 6'sini kendi sahamizda oynayacagiz bilgisi aklimizdan cikmasin. ipler bizim elimizde.

ilaveten önümüzdeki 9 macin 6'sini kendi sahamizda oynayacagiz bilgisi aklimizdan cikmasin. ipler bizim elimizde.
fb'in oynayıp bizim oynamadığımız deplasmanlardan, en çok bjk, konya ve antep deplasmanlarından korkuyordum.

içerideki maçları bir şekilde kazanır, bu iki deplasman ve ne olursa olsun bjk derbi deplasmanı yani 3 maç için puan kaybı ihtimali öngörüyordum.

ancak her iki takımın (konya ve antep) da güncel halini pek beğenmedim. biz konsantre olur da kendi oyunumuzu oynamaya devam edersek, önemli oyuncularımız ile ilgili sakatlık ve ceza durumları yaşamazsak, bu ligde gücümüzün yetemeyeceği bir takım ve bir maç yok.

5-6 eksikli antalyayı hakemle yendiler,para alamayan antepli topcuları da 10 kişi kalmasalar yenemiyolardı.deplasman falan görmediler hala.deplasman böyle olmaz.rakip ikramı gol,salakça bi kırmızı kart.lig ilerledikce hem içerde hem dısarda rakip kim olursa olsun zorlanacaklar.düşme korkusu,avrupa hedefi vs olacak

belki de en güzeli fb,bjk,adanademir,basaksehir ve trabzonun birbirini yemesidir.bu bize yarar

A.Gucu deplasmani var mi bunlarin ? Onlarda cikista ve agresif bir takim.

Üst Alt