SL 22/23 H:17 | Antalyaspor 1-2 Fenerbahçe | MS | 3 Ocak - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Önümüzdeki sezon federasyon, mhk ve hakemlerin bir çoğu değişmeli. Bu ligin çivisi çıktı iş çok boktan noktalara gidecek. Bugün iptal edilen golün izahı yok. İnsanda biraz utanma olur. Sahada değil algı oyunlarıyla lig kazanmaya çalışan namussuz şerefsiz bir rakibimiz var. Herkesin aksine ben bu Ali Koç'un gitmesi gerektiğini düşünüyorum ahlak sorunları olan bir adam bu. Bu sezon ne yapıp edip şampiyon olup bu Ali Koç denen adamdan kurtulmalıyız. Rakibimizin onurlu haysiyetli bir başkanı olsun istiyorum.

Yo bundan bir iki sene önce baya olaylı idik de şu son iki yıldır toparladık. O da GSlilerin yine iyi niyet şampiyonluk kutlaması adımından kaynaklandı. Resmi site olmasa da diğer hesaplarla bunu yaptık. Biraz da tabii ortak düşman fb hatta jk etkisi diyebiliriz. Bunu sürdürmemiz gerek bu iki şikeci oluşuma karşı.
Biz kadar onlarda fbden çok nefret ediyor ondan

Ortak payda ortak düşman fb 😃

Biz kadar onlarda fbden çok nefret ediyor ondan

Ortak payda ortak düşman fb 😃

Çünkü bu sene TSnin çalınan 10-11 sezonundan daha beteri var ve fb harici herkes farkında, sadece TSliler daha cesur. Açıkçası başakta yarışta misal. İstese bizim de kazanmamız yerine onlarla yürürler, hükümet tarafı olarak. Ama adil bakınca yani elde değil susmak.

süper oldu lan.
hem artık var kayıtları dinlenebilecek, hem sivas'a deplasmanda galip geldik, hem de o kadar algının diyeti, fb'in galibiyeti hakettiği bir maçta ödendi.

Soz konusu bunlar olunca ciyak ciyak savunuyorlar. Olm igrencsiniz lan, midem kaldirmiyor artik bu yasima geldim bu ulkeye yasattiginiz tum rezillikler sizin cikariniz adina gelisen seyler. Pislik camia. Ulkeye bir katkilarida yok, gecmisinin ekmegini yiyen zavallilar sizi.

Üst Alt