SL 21/22 H:7 | Trabzonspor 1-1 Alanyaspor | MS | 27 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:7 | Trabzonspor 1-1 Alanyaspor | MS | 27 Eylül

Trabzon inanılmaz iyi oynadı 17/18 sezonu Galatasaray'ına benzetiyorum bunları. An itibariyle şampiyonluğun 1 numaralı adayı Trabzonspor.

Bir parantezde Serkan Kırıntılı'ya FB maçlarında ne hikmetse dökülen ama diğer büyük takım maçlarında şov yapan bir kaleci. Asla samimiyetine inanmıyorum.

Trabzon çok iyi oynadı. Akıllı oynuyorlar. Kendilerini yoracağına topu yoruyorlar. Böyle pas atan adamımız yok Cicu dan başka. Adam 40 m den gelen topu kendi arkadaşına kafa ile indiriyor. Bizimkiler olsa Allah ne verdiyse vurur o toplara...

parça parça da olsa izledim ama kırmızıdan sonra oynadıkları futbolu çok beğendim. ileri bölgesi çok akıllı oynuyor, hemen hemen her oyuncu sırtı dönük top alıp dağıtabiliyor. hamsik çok iyi yönlendiriyor oyunu. duran topları çok iyi kullanıyor. birden fazla oyuncuları sorumluluk alıyor topu hemen ayağımdan çıkarayim da baskıdan kaçayim demiyor. güzel bir takım olmuşlar. şampiyon olabileceklerini sanmam ama üstüne koyarak gidiyorlar gibi avcıyla. avcıyla yolları ayırmazlarsa bi kaç sene içinde ts şampiyon olur.

70 dk dan itibaren izledim. kirmizi yiyip yemedikleri belli bile olmadi hatta kirmizidan sonra bir sürü pozisyon buldular ve son dakkada kaleci bir topu cizgiden cikardi maci aliyorlardi az kalsin. helal olsun. bizim takimin 10 kisi kalinca neler yapip neler yapamadigini hepimiz biliyoruz.

Üst Alt