SL 21/22 H:7 | Altay 2-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

SL 21/22 H:7 | Altay 2-1 Beşiktaş | MS | 24 Eylül

1628508932068.png

1863.png
1628508946611.png
1618170245951.png

Bornova%20Stadium%20picture.jpg

Süper Lig 2021/22 Sezonu 7.Hafta
Altay - Beşiktaş
Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu
24 Eylül Cuma
20.00

Fener'den puan alamadın bari jk'den al Mustafa. Altay'ın ön tarafı fena değil de arkada Cebrail, Murat Akça falan var.

Savunmaya kapanmayıp ilk yarım saat tam saha presle başlarlarsa 3-0 ı görürler hadi denizli yap şu işi

Thiam 2.saridan atildigi icin bu mac yok

Rayan, Rodriguez, Pinares ve Poko bugün Rize'de kadroda yokmus.

Bu adamlardan umarim bazilari kadroda olur. Altay bugün kulübesiz cikmis resmen.

bu maç cuma oynanıyor demek.ben cumartesi oynarlar diye düşünüyordum.gene beraberlik kokan bi maç tahminimce ,yanlız altay zevk alarak oynuyor maçları karganın sakatıdır bu akşam kırmızı felanda görmüş rosier ve ciddi yıkım yaşadılar,normalde altay favori bu durumda ama beraberlik kokusu var gibi.tabii benimkisi tahmin gerçeği ancak ALLAH bilir.

Lis
Cebrail Björkander Murat Naderi
Aka Zeki
Kappel Thaciano Erhan
Bamba​

Cihan-Tolga-Ibrahim-Özgür-Ceyhun-Deniz-Paixao

Poko, Pinares, Rodriguez ve Rayan gibi önemli eksikler var. Umarim 1-2 tanesi en azindan kulübede olur. Altay icin bu eksiklerle 1 puan iyi olur. Hücumda cok eksik var. Takimin banko orta sahasi kart cezalisi üstelik.

bu maç cuma oynanıyor demek.ben cumartesi oynarlar diye düşünüyordum.gene beraberlik kokan bi maç tahminimce ,yanlız altay zevk alarak oynuyor maçları karganın sakatıdır bu akşam kırmızı felanda görmüş rosier ve ciddi yıkım yaşadılar,normalde altay favori bu durumda ama beraberlik kokusu var gibi.tabii benimkisi tahmin gerçeği ancak ALLAH bilir.
Yendiği taktirde puan olarak önüne geçiyor Altay Beşiktaş'ın liderlik için saldır Altay

Redmi Note 7 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Altay’ın hızlı oyuncuları var çok kart göstertirler normal şartlarda

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt