SL 21/22 H:4 | Fenerbahçe 1-1 Sivasspor | MS | 12 Eylül - Sayfa 34 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
vitor'un kesip attigi cetecilerin bir bir döküldügünü görüyoruz. kadro disi kalip gitmeyenler, yedekte sürünenler, 3-5 kurusa diger takimlara verilen adamlardan ise yarar kimse yoktu. fenerin disiplinli oynayabilmesini sagladi ama özil gibi mimli oyunculara gücü yetmediginden ilk 11 baslatiyor. irfan, özil, serdar ve mert hakani yollayabilirse vitor'un heykelini dikerler %100

yurtta kalırken çamaşırları poşete koyup aşağı kata bırakıyorduk yıkansın diye o gün de süvas asbaşkanının kızı evleniyormuş rıza hocam lobide bir köşeye kurulmuş sivaslı dostlarına bir şeyler anlatıyordu ben de pijamalarımla indim 1 dk buna baktım bir yerden çıkaracağım ama çıkaramıyorum diye o da bana bi ara baktı kim bu lale diye işte böyle bir anımdır

altay ve antalya hic hücum etmeyi düsünmeyip futbol oynamadan maglubiyetle ayrildi.

adana sanssizliktan dolayi gol atamadi. bugün sivas salladi ama yikamadi. futbol oynayan takimlar feneri zorluyor.

simdi oynayacaklari 4 mac basak, giresun, hatay ve kasimpasa ile olacak. zorluk derecesi cok düsük bir periyot daha. en fazla 1 beraberlik cikar.

sonra ts, alanya, konya, kayseri, biz ve göztepe. kayseri haric yukarida saydigim 4 takima göre elbette daha zor bir periyot.

sonra arada bi rize geliyor, sonra antep-bjk-karagümrük yine 3 zor mac. ve malatya kolay mac.

fikstürleri:
1.etap kolay
2.etap kolay
3.etap zor
4.etap zor

fikstür olarak ilk devrenin ortasina kadar hemen hemen kolay geciyorlar. takimlar fizik-kondisyon olarak hazir hale geldiginde ise zor maclara cikacaklar. simdi kaybedecekleri her puan bizim icin ciddi avantaj. bi adana galibiyeti sürpriz oldu, 2 puan fazlalari var.

146164-1630663153.jpg

Bu maçı 90 dk izleyen var mı? Berisha, Rossi ve Meyer nasıl oynadılar? İş yaparlar mi bu çok önemli bir konu.

Hala en önemli hücum oyuncuları Pelkas ve Valencia mi?

Savunmada
Koreli, Atilla, Gustavo

Hücumda
Pelkas, Valencia

Diğer oyuncular biraz iyi değil gibi sanki.

Kaleci+3 stoper+Gustavo ile, yani 5 net savunmacı ile oynayarak, ilk etapta gol yememeyi planlayan, karambolden, duran toplardan ya da kontradan bir tane atayım şeklinde bir oyun anlayışları var gibi.

Bu onları net favori yapmaz ama son düzlüğe kadar bir şekilde yarışın içinde olurlar gibi.

Bir de bunlar bayağı bir sakat vermişler bu maç, hep de Adele sakatlığı. Sebep nedir acaba? İrfan da o kadar maliyete ellerinde patladı gibi.

4 büyük takım içinde şampiyon olamayacak tek futbolu Fener oynuyor. Hücumda inanılmaz kısıtlı bir takım tamamen şans golleri ile ilerliyorlar ve ilk 3 haftada çıkmayan penaltılardan birisi bu maçta çıkınca puanı kaybettiler. Ts ve Beşiktaş çok daha etkili takımlar.

4 büyük takım içinde şampiyon olamayacak tek futbolu Fener oynuyor. Hücumda inanılmaz kısıtlı bir takım tamamen şans golleri ile ilerliyorlar ve ilk 3 haftada çıkmayan penaltılardan birisi bu maçta çıkınca puanı kaybettiler. Ts ve Beşiktaş çok daha etkili takımlar.
Trabzon ve Besiktas paldir küldür ofansif futbol oynayabiliyor ama Trabzon defansi daha cok acik veriyor gibi görünüyor. Orta sahada Josef-Pjanic daha kalite isimler oldugundan tempoyu düsürmekte daha az zorlanan bir Besiktas var. Bizde orta saha gibi bisey yok, topu aldigimizda rakip kaleye gidiyoruz. Top rakipteyse pozisyon veriyoruz. 6 atsak 4 yeriz. Hocanin bir seyler yapmasi lazim. Yeni transferlerimiz cok iyi ama hocadan yana mutlu degilim.

Üst Alt