⚽ SL 21/22 H:34 | Altay 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

⚽ SL 21/22 H:34 | Altay 0-1 Galatasaray | MS | 24 Nisan

lol2.png

Tekrar bir bakayım ulen ne olur ne biter diye ( neden detaylandırdığımı tekrar en aşağıda yazdım)

4-5 pozisyonları için bana göre Başakşehir - Alanya - Adana ve Beşiktaş kapışma halinde olacak.

5incilik: (TK finalini trabzon alanya oynar ise - 5inciye bilet çıkıyor sanırım) - fakat alanyanın seri puan kayıplarından dolayı ligi 4üncü bitirmesi ne kadar ihtimal olur o da var - tabii önce finale kalmasıda lazım. (ya da trabzon kupa alırsa - diğer finalist önemsenmeden 5inciye bilet çıkıyor mu emin değilim. Veley ki çıkıyor)

Başakşehir:(fark 10 - 15 puan var , 10 puan kaybetmezler 4 mağlubiyet ya da 1 mağlubiyet 3 beraberlik falan lazım - çok zor ekarte etmemiz)
Hatay
Kasımpaşa(d)
Galatasaray
Giresun(d)
Trabzon

Adanademirspor:(fark 8 - 15 puan var , 3 mağlubiyet lazım ,ya da 2 mağlubiyet 1 beraberlik- Trabzon belki yener şamp için, biz yensek hadi alanyada berabere kaldı - zor gibi)
Trabzon
Giresun(d)
Alanya

Galatasaray(d)
Göztepe

Alanya:(fark 8 - 15 puan var, maçımız yok - 3 mağlubiyet çıkar mı oradan ya da 2 mağlubiyet 1 beraberlik - buda zor gibi)
Sivas (d)
Malatya
Adanademir(d)
Antep
Karagümrük(d)

Beziktaz: (fark 7 - 15 puan var , maçımız yok - bu maçlardan bence 2 beraberlik çıkar 1 fener bide 2incilik yarışı devam ederse son hafta konyada - buda zor gibi)
Paşa
Kayseri(D)
Fenev
Göztepe(d)
Konya

Geleyim bunu neden dizdim - çünkü Kolları bağlı maçı izleyen bir Torrent ve o hafta ver gazı , sezon maçı vs şeklinde konuşup sahada 0 olan bir takım ile fener derbisini kaybettik(adamlar 2inci oldu ve sanki küllerinden doğmuş havası yaratıldı dingillere - halbuki bi bok oynamıyorlar onalrda) - Yensen yukarıdaki ihtimaller %51 olabilirdi . Kaldı ki Malatya maçında çıkarılan 11, yedekler ve alınmayan kadroya oyuncular cabası. O yüzden benim gibi bu ihtimallere bakan arkadaşların umudunu kırmak istemem ama 100 senaryoda 1 kere falan olur.

Fener maçının önemi bende buydu (ikincilik için onlara çelme takma ve kadıköy zaferi cabası olacaktı tabi ama bakış açım bu şekildeydi) - Ayrıca o maça kadar sürekli divan olsun , konuşanlar olsun "düşme potası - düşüyor - bitti" vs diye ibrasızlık olsun mantığında ultra-negatif tablo çizen ve insanları/taraftarı etkileyenler bugün başkan adayı(en azından bir tanesi öyleydi net) ve 1 kere şu yuakrıda ihtimale dair konuşamadılar. Benim hayal kırıklığım budur sezon sonunda.

Ayrıca tarihin en salak puan kayıplarını yaşamamız (içeride düşen altaya 2 puan - dışarıda düşen malatyaya 2 puan en barizleri - skor bizdeyken verdiğimiz derbiler ve diğer maçlar cabası say say bitmez) .Bakınca yaklaşık 12-15 puanlık(belki daha fazla) hakem tekmeleri biz krizdeyken. Kısaca sezon suçlusu hem yönetim , hem kadronun isteksiziği - yetersizliği - hem iki TD nin ayrı ayrı takıma etki eden eksileri ve de 3 -4 tanesi hariç bu takımı benimsememiş , oturup keyfini süren futbolcu topluluğu. Ayrı ayrı bakmaya gerek yok , bunların hepsi bir bütün ve hepsi yüzünden ya puan kaybı ya kriz ya başka şeyler yaşadık. Bazen forumda o terimciydi o torrenciydi , başkanı sevenlerdi savunanlardı boşu boşuna tartışmaya gerek yok - Alayının boktan bir çorbada tuzu yeteri kadar var.

E bizde durum ne ? başkanlık bekliyoruz - kovulacak TD ile takımdan ayrılacak bir sürü topçuyla maç mı yapıp izleyeceğiz.

Vahim durum vahim - kriz halindeyken kriz bekliyoruz. Negatif olmamak lazım tabi ama benim gözümde de artık tamamen bitmiş bir sezonun özeti bu (iyisiyle kötüsüyle diyeceğimde , iyisi yok gibi bir şey maalesef)

Hayır yani düşünün ki biraz istekli bir takım iskeleti olsa geçen sene şampiyonsun,geçen sezonda rezil bi 8 mi 10 maçlık kötü seri var ve 1 golle vermişiz şampiyonluğu (kendi bilnen halindeki GS o maltayayı net 5lerdi son maçta) - bu sene farklı tablo olabilir , ya da bu sene az bir şey olsa ölümüz bile ilk 4 olablirdi. Tamamen krizlerden çöp olan bir sezon.

Son düzenleme:
En son Şubat ayında Göztepe yi deplasmanda yenmişiz, ondan önce ligdeki deplasman galibiyetimiz Ekim ayında Rize deplasmanı ve son deplasman galibiyetimiz de ligin ilk haftasındaki Giresun maçı

Söyleyeceklerim bu kadar...
Yuh arkadas. Rize ve Göztepeyide deplasmanda mucizevi sekilde yendik, o maclari da kaybediyorduk neredeyse.
Bu sezon gercekten cok büyük bir rezillik bizim adimiza

muslera

omar nelsson marcao pva

taylan berkan

emreK cicaldau kerem

MM
ya vallahi taylan-berkan yerine adam gibi iki orta saha, sağ kanada da ghezzal gibi hücum lideri olabilecek bir oyuncumuz olsaydı, bu kadro bu sene vura vura şampiyon olurdu. göz göre göre orta saha almadılar ya. ofansif oyuncu da almadılar.

FRBiM3qWYAAaSnZ

Üst Alt