Scuderia Ferrari Takip Başlığı - Sayfa 16 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Scuderia Ferrari Takip Başlığı

benim de istediğimi yazma özgürlüğüm olduğu için yorumunun saçma olduğunu beyan ettim

spor araç satış konusunda ilk sayfada belirttiğim üzere, akla ziyan bir sistemleri var. 2. el piyasasını da kontrol ediyorlar. araçlarını güvenle alabilirsiniz, tabi paranız varsa ayrıca paranız olsa bile herkese satmıyorlar. muhtemelen zaten paranız olsa da alamayacağınız için kafa patlatmanıza da gerek olduğunu düşünmüyorum. spor takımı ile araç farklı şeyler nihayetinde. ayrıca endurance gibi dayanıklılık sporlarında son derece başarılılar. nihayetinde sf de çoğu zaman otomobil üretiminde sorun olmamıştır. sorunları farklı yerde olmuştur
istedigim arabayı saniyesinde alırım

ferrari kimmis

istedigim arabayı saniyesinde alırım

ferrari kimmis

yok hocam vermiyorlar, hatta modifikasyon yapınca da alıyorlar elinden. zaten satış yaparken onları onaylıyorsun. bu yüzden elinden alma hakları oluyor. bu yüzden de arabayı almaktan ziyade milyonlarca tl vererek kiralamış oluyorsun bir bakıma. benim de param olsa tercih etmezdim bu şartları, biraz insanı değersiz hissettirdiği için. gider maserati alırdım.

enzo ferrari döneminde daha sertti politikalar, o adam şirketin başındayken tüm müşterileri tek tek kendi onayından geçiriyordu. şimdi biraz daha serbestlediler. Ferrari'nin başında olsam oturup tek tek kime araba satacağımı incelemek yerine paralarımla oynamayı tercih ederdim. bu yüzden bu şirketi sapkın insanların yönettiğini düşünüyorum. balenciaga diye bi şirket var giyim üzerine, onlar da tuhaf kimseler tarafından yönetiliyor

yok hocam vermiyorlar, hatta modifikasyon yapınca da alıyorlar elinden. zaten satış yaparken onları onaylıyorsun. bu yüzden elinden alma hakları oluyor. bu yüzden de arabayı almaktan ziyade milyonlarca tl vererek kiralamış oluyorsun bir bakıma. benim de param olsa tercih etmezdim bu şartları, biraz insanı değersiz hissettirdiği için. gider maserati alırdım.

enzo ferrari döneminde daha sertti politikalar, o adam şirketin başındayken tüm müşterileri tek tek kendi onayından geçiriyordu. şimdi biraz daha serbestlediler. Ferrari'nin başında olsam oturup tek tek kime araba satacağımı incelemek yerine paralarımla oynamayı tercih ederdim. bu yüzden bu şirketi sapkın insanların yönettiğini düşünüyorum. balenciaga diye bi şirket var giyim üzerine, onlar da tuhaf kimseler tarafından yönetiliyor
Dostum kaldıgım mekan kapalı bi kanton

gelsinler alsınlar bakalım arabayı

tüpte taktıracagım bu yazdıklarından sonra

örnek olarak
x kişisi rezil bir insan demem ifade özgürlüğüdür

"kadarıyla rezil kelimesi tam 2 kez yargıtayca hakaret kabul edilmiştir."

kendimden örnek verirsem de rezil yöneticiler tarafından yönetiliyoruz yazdıktan 1.5 hafta sonra kapıma 6 jandarma gelerek kolumdan tutup karakola götürdüler ve cumhurbaşkanına, tc devletine hakaretten ifademi aldılar.

dikkat etmekte fayda var.

Dostum kaldıgım mekan kapalı bi kanton

gelsinler alsınlar bakalım arabayı

tüpte taktıracagım bu yazdıklarından sonra

arabayı aldıktan sona 1 yıl dolmadan satamıyorsun,
satacağın zaman haber vermen gerekiyor, 2. el fiyatını onların belirlediği dip fiyat altına satamıyorsun. bunları yapmak zorundasın çünkü alırken zaten kabul ediyorsun tüm bunları. 50 cent'i bile kara listesine almış adamlar. biz kimiz, dediğim gibi paran varsa italyandan devam, forza maserati

"kadarıyla rezil kelimesi tam 2 kez yargıtayca hakaret kabul edilmiştir."

kendimden örnek verirsem de rezil yöneticiler tarafından yönetiliyoruz yazdıktan 1.5 hafta sonra kapıma 6 jandarma gelerek kolumdan tutup karakola götürdüler ve cumhurbaşkanına, tc devletine hakaretten ifademi aldılar.

dikkat etmekte fayda var.
dediğim gibi ifade özgürlüğüdür
ancak türkiye'deki ceza sistemi farklıdır, bu onu ifade özgürlüğü değil yapmaz.

yani bu sistemsel bir tartışmaya girer

_p2a2965.jpg

MASERATI_Ghibli_Trofeo_4_1612502496186_1612502501728.jpg

IMG_1988-medium.jpg

hangisi gençler?

_p2a2965.jpg

MASERATI_Ghibli_Trofeo_4_1612502496186_1612502501728.jpg

IMG_1988-medium.jpg

hangisi gençler?
Bu romayi yandan vs gorsem bu ferrari demem o kadar bayagi bi tasarima sahip ki astona da fazlasiyla benziyor.son yillarda ferrarinin tasarim dili cok degisti bence kendi ozgün cizgilerinden uzaklasti bu iyimidir kotumudur bilemem ama sf90 ı ilk gordgumde hic begenmemistim simdi o kadar da kotu degilmis dedirtiyor bir göz aşinaligi istiyor bence yeni ferrariler eskiyi de takip edenler icin ama bu roma ya hic alismadim amblemi olmasa ferrari demem

Bu romayi yandan vs gorsem bu ferrari demem o kadar bayagi bi tasarima sahip ki astona da fazlasiyla benziyor.son yillarda ferrarinin tasarim dili cok degisti bence kendi ozgün cizgilerinden uzaklasti bu iyimidir kotumudur bilemem ama sf90 ı ilk gordgumde hic begenmemistim simdi o kadar da kotu degilmis dedirtiyor bir göz aşinaligi istiyor bence yeni ferrariler eskiyi de takip edenler icin ama bu roma ya hic alismadim amblemi olmasa ferrari demem

sektöre göre pozisyon alıyorlar. aslında romayı çok beğendim, en favorilerimden birisidir. zaten roma klasikleşmiş spor araç değil bildiğimiz grand tour araç. gt segmenti için de çok muazzam bir araç.

adamlar suv sektörüne bile girdi

2024-ferrari-purosangue25-63ff822948d30.jpg

yakında tarım araç gereçleri de üretirler, biçer-döver, traktör falan. onlar da rakiplerinden 5-6 kat fazla fiyatlı olur :D

hitap ettikleri kesim çok sınırlı, yani benim gözlemlediğim her sektörde var olup, bu her sektör içerisindeki en prestijli kesime satış yapmak. gt de olsa, spor da olsa suv da olsa az sayıda az kişiye hitap ediyorlar. böylece o çok övündükleri itibarlarını koruyorlar

Üst Alt