Samet Akaydın 4 Milyon Euro Karşılığında Fenerbahçe’de - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Samet Akaydın 4 Milyon Euro Karşılığında Fenerbahçe’de

Samet iyi stoper ama büyük takım seviyesinde ne yapacak göreceğiz.

Bu gerizekalılar ayda 1 tane stoper alıyorlar.

Demirspor iyi satış yapmış.

4 + bonuslar heaaa... Murat başkan keriz silkelemiş dümdüz, gider şimdi max. 1 milyona daha iyisini tutar getirir bi yerlerden.

Sen 1 miyonluk adam mısın diyip 17m vermediği Apo yerine 20m verip Samet'i mi almış entel rambo :asd:

Apo'yu alsalardı şu an ligde 8. falandık. Puan farkı da 10 olurdu. Samet'in Fener maçı performansı da aklıma yattı şimdi

Bu arada bence Samet > Tayyip. İkisi de Apo'yla kıyaslanamayacak kadar kötü ama

Daha yeni 1,5 sezon Süper Lig görmüs 28 yasindaki adama 4 Milyon € bayilmalari güzel.

Besiktas Samet'ten daha iyi olan 23 yasindaki Tayyip'i 1,5 Milyon €'ya, biz ise bu ikisinden de kat kat daha iyi olan Abdülkerim'i 2,8 Milyon €'ya aldik. Yerli stoper transferinde kaybeden Fener oldu.

Gustavo Henrique-Samet ikilisi çok eğlenceli aksiyonların (Tersten) kahramanları olabilirler...Samet kötü değil ama FB nin oyun formatına ve olası partnerlerine hiç uygun bir stoper olmadığı kanaatindeyim...

herifi bilmiyorum hiç. objektif birii yorumlamalı bu transferi
ne diyorsun bu trasnfere üstad @Murat Saylak
Büyük takımda oynamak farklıdır ama bu adam fizik olarak çok iyidi izlediğim maçlarda. Adana Demir, geçen sene Konya'nın oynadığı gibi büyük takım futbolu oynuyor. Baskıyı kaldıramayan bir sürü topçu geldi geçti.

Kapalı kapılar ardında neler dönüyor bilmiyorum ama yarım sezonluğuna şampiyon olmak için alıp anlaşmalı bir şekilde iade edebilirler.

Fener'in her yerli transferinde bir hinlik arıyorum.

Luan Peres ve Henrique dışında sözleşmesi uzatılan S.Aziz'i de yetersiz buluyor belli ki teknik direktörleri.

Üst Alt