Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Panathinaikos, Fatih Terim ile Yolları Ayırdı

Hoca asla böyle bir serüvene atılmazdı da işte para mevzuları yaktı kendisini. Hem fon muhabbeti hem de bu kovulma karizmasını çizdirdi hocanın.

Bu ligin bu sezon icin favorisi Aek. Bunu 1 ay önce de yazdim.

Hoca rakiplerinden ext puanlar alirken, hic alakasız takimlara puanlar verdi. Bu hafta alinan sonuç skandaldir bana gore.

Sampiyonluga oynuyosun, rakibin kaybetmis. Kazanirsan fark 1 puana dusecek. Evindesin ve hicbir iddiası olmayan bi takima yeniliyorsun.

Yine de bence gonderilmemeli. 1 sezon daha sozlesmesi var galiba, Pana baskanı sabretmeli

Pana'nın o takımla şampiyon olması büyük sürpriz olurdu zaten.

Diğer yandan hedef maçı kaybetme konusu açılmışken, 2012 süper final zımbırtısına ligi 9 puan önde bitirerek girdik sonra içerde Fener'e kaybettik, Beşiktaş ve Trabzon ile de berabere kaldık. Son maçta salaktan 1 tane yeseydik adamlara şampiyonluk veriyorduk. Hoca yapıyor arada öyle şeyler.

Pana'nın o takımla şampiyon olması büyük sürpriz olurdu zaten.

Diğer yandan hedef maçı kaybetme konusu açılmışken, 2012 süper final zımbırtısına ligi 9 puan önde bitirerek girdik sonra içerde Fener'e kaybettik, Beşiktaş ve Trabzon ile de berabere kaldık. Son maçta salaktan 1 tane yeseydik adamlara şampiyonluk veriyorduk. Hoca yapıyor arada öyle şeyler.
Daha az puan topladigimiz dogrudur ama puan farkinin 4.5'a indigini de atlamayalim. Ayrica icerideki fb derbisi bayagi buyuk talihsizlik oldu. Onu kazansak zaten sampiyonluk son maca kalmayacakti.

Fatih hoca tartışmasız Türk futbolunun en büyük teknik adamıdır. 8 kez TR şampiyonluğu, UEFA Kupası ve UEFA Süper Kupası (2 ay sonra oynandı bu maç Lucescu 2 ayda ne katabilir? Bu kupayı da Fatih hocaya yazarım çünkü onun takımıyla kazanıldı.). Ayrıca 2002 Dünya üçüncülüğü de onun kurduğu efsane kadronun omurgası ile kazanıldı. Ben o dünya üçüncülüğünü de Şenol'a yazmam tamamen. Yok Türkiye kupası, yok TSYD kupası, yok Süper Kupa, yok Emirates Kupası vs... incik boncukları saymıyorum bile. Ayrıca milli takımı tarihinde ilk defa Avrupa şampiyonasına götürdü yıl 96. 2008 avrupa şampiyonası yarı finali.... Say say bitmiyor. Sev sevme bizim yaşayan efsanemiz.

Ama hocam yaşlandın artık kabul et. Senin devrin geçti, senin miyadın doldu. Senin artık inzivaya çekilme, torun sevme vakitlerin geldi ve geçti bile. Hala daha hocalık yapmaya çalışıyorsun. Bak allahın unuttuğu yunan liginde bile içinden geçiyorlar artık. Hocalığı geçtim bir de yok Seçil Erzan Merzan muhabbetleri ile ismini ayağa düşürüyorsun yapma hocam yapma. İnzivaya çekil ve efsane olarak kal hocam. Gözünü seveyim sen de kestane olma.

okan hocanın çok iyi gitmesi en çok kendini üzmüştür bir daha galatasaray'ın başına zor geçer. tek umudu avrupa şampiyonasında milli takım kötü gitmesi. milli takım kötü giderse kapağı milli takıma atmaya çalışacak.. fatih hocada bu hırs varken evinde oturup torun sevmez.

Şerefsizler, bari Yunanistan Kupası finaline çıksaydı.

Biz bitti demeden bitti hocam. Benitez, Morinyo, Terim filan, artık emekliliğin tadını çıkarsa keşke. Üzülüyorsunuz işte.
Git Türkbükü'nde cennetin var senin hocam ya, Selçuk'u çağır filan, ayak tenisi oyna, Drogba gelsin ziyaretine, teknenle açıl filan.

İçimizdeki İrlandalı Anti-Terimci'lere sevinecek şey çıktı, gün doğdu, hadi gelin sevinin.

Üst Alt