GSC Haber - Okan Buruk: "Hem takımın hem de benim performansım iyi değildi" - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Okan Buruk: "Hem takımın hem de benim performansım iyi değildi"

açık açık çık özür dile.

cümle aleme taraftarımızı rezil ettik de.

hava civa konuşup durmasın. sezon sonu da yallah.

tek maçla kredisini bitirmiştir.

açık açık çık özür dile.

cümle aleme taraftarımızı rezil ettik de.

hava civa konuşup durmasın. sezon sonu da yallah.

tek maçla kredisini bitirmiştir.
Sen kimsin kardeş biz fenerbahçemiyiz bir maç kaybetti diye 2.şampiyonluğunu alacak hocamızı kovalım her zaman iş kazaları olur dünyada ilk defa yenilen takımda biz değiliz büyük resme bakmak lazım çıksın kupayı alsın devam etsin

Sen kimsin kardeş biz fenerbahçemiyiz bir maç kaybetti diye 2.şampiyonluğunu alacak hocamızı kovalım her zaman iş kazaları olur dünyada ilk defa yenilen takımda biz değiliz büyük resme bakmak lazım çıksın kupayı alsın devam etsin

haklısın kardeşim.

kopenhag-prag-febe.

oyna devam. karagümrüğe 30 attık.

Bu arada vallaha diyim Şuan tam fatih terimlik ortam ve kadro var bu kadro duygusal Fatih terim gazıyla ligi deler geçer saha dışınada hocam iki atar gider yapar ayarı verir ama bu yönetimle olmaz yönetim değişmeli dursun özbeki döver terim yoksa

Hoca değil oyuncu değil dehlemek cilere gün dogdu
Valla bu dediğin insanlar kusura bakma senden iyi görüyo herşeyi. 10 küsür hafta Kerem sorunsalı ile 10 no kanat saçmalığı ile geçti. Aynı takıntı şampiyonlar liginden elenmemize sebep oldu. Yedekte zaha olan takımımız var yahu. Ben ne diyim daha fazla. Buna normal bakanda ne bilim... Takım hiçbirşey oynamadı bu sene oynasa zaten Prag ı elerdi. Bir kaç anadolu kulübüne 3 5 gol atmak önemli birşeyse sen gibi düşünenler için böyle local ligde en yakın rakibinin iki katı pahalı kadro kurmaya hiç gerek yok. Yarı paraya o işi yapıyorlar bak. Örnekleri çok. Ayrıca hoca da önemli değil bak ismail gibi çapsızlarda 90+ puan topluyor. Azcık kalite bitti olay. Lig yani leş burda bile sene boyu kanser olarak bitirdik maçları ve şu kadro ile. Bu td sorunu değilde nedir. Dili dışarda boş boş koşan topçular yada gelmeyen değişiklikler yada organize iki atak olmadan geçen maçlar... Memnunsan kusura bakma futboldan anlamıyosun

Oyuncular kötü gününde olabilir, stratejiler planlar sahada karşılık veremeyebilir, bu her takım için geçerli fakat hocam senin 90 dakika kötü olma hakkın yok.

Ben dünkü maçta en fazla Okan Buruk'a güvenmiştim maç öncesi. Çok üzücü şekilde yanıldım. Ben maçı nasıl çaresiz ve sinirle takip ettiysem, hocam da aynı böyle takip etti sadece.

Bu sene devre arasında gelenler dahil transfer ettiğimiz adamları kim istediyse bir daha transfere karışmasın. Sanchez dışında tutan yok.

hoca haricinde oyunculardan hiç konuşan oldu mu ?

hani kaptan rolündekiler bir iki kelam etmeli idi bence mesela

Valla bu dediğin insanlar kusura bakma senden iyi görüyo herşeyi. 10 küsür hafta Kerem sorunsalı ile 10 no kanat saçmalığı ile geçti. Aynı takıntı şampiyonlar liginden elenmemize sebep oldu. Yedekte zaha olan takımımız var yahu. Ben ne diyim daha fazla. Buna normal bakanda ne bilim... Takım hiçbirşey oynamadı bu sene oynasa zaten Prag ı elerdi. Bir kaç anadolu kulübüne 3 5 gol atmak önemli birşeyse sen gibi düşünenler için böyle local ligde en yakın rakibinin iki katı pahalı kadro kurmaya hiç gerek yok. Yarı paraya o işi yapıyorlar bak. Örnekleri çok. Ayrıca hoca da önemli değil bak ismail gibi çapsızlarda 90+ puan topluyor. Azcık kalite bitti olay. Lig yani leş burda bile sene boyu kanser olarak bitirdik maçları ve şu kadro ile. Bu td sorunu değilde nedir. Dili dışarda boş boş koşan topçular yada gelmeyen değişiklikler yada organize iki atak olmadan geçen maçlar... Memnunsan kusura bakma futboldan anlamıyosun
Benim uslubum böyle olmaz. Anlıyorum da

Üst Alt