Mönitör Cortladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Mönitör Cortladı

Ekli dosyayı görüntüle 214569
yeğen pcden kalkınca farkettim ortadan yarılmış cizgi alt tarafı garantisi devam ediyordur ama ugrassam mı bilemedim. vatandan almıştım. şimdi bu mönitöre yakın bi mönitör alayım diyorum öneriniz nedir mümkünse sağlam olsun.

bu marka kullanan var mı ips panel
Geçmiş olsun darbe kaynaklı değilse kesinlikle garantiye gönder. İnternetten de monitörun bu şekilde kronik sorunu varmı yokmu araştırma yapabilirsin. Asus monitörler bence piyasadaki en kaliteli olanlarlardan. Benim 5. Senem ve monitörde tık yok. Tabi seçim yapmadan önce alacağın monitörün kullanici yorumlarınida incelersen.

Direk vatan'a götür Recep

Onların teknik servisi bakıyor

Eğer onları aşan bir durum ise rapor çıkartıp Asus yetkili servisine gönderiyorlar

Yalnız servis bu kullanıcı hatasıdır deyip garanti kapsamının dışına çıkarabilir

Bilgin olsun

Direk vatan'a götür Recep

Onların teknik servisi bakıyor

Eğer onları aşan bir durum ise rapor çıkartıp Asus yetkili servisine gönderiyorlar

Yalnız servis bu kullanıcı hatasıdır deyip garanti kapsamının dışına çıkarabilir

Bilgin olsun
Genelde hep o şekilde karşılık veriliyor. Bende de buzdolabı sorunu olmuştu. Kullanıcı hatası ıvır zıvır dediler. O lafı duyduktan sonra bir daha muhattap olmadım. Gittim tüketici hakem heyetine dava ettim. 6 ay sürdü ama sıfır buzdolabını tıpış tıpış getirdiler.

Genelde hep o şekilde karşılık veriliyor. Bende de buzdolabı sorunu olmuştu. Kullanıcı hatası ıvır zıvır dediler. O lafı duyduktan sonra bir daha muhattap olmadım. Gittim tüketici hakem heyetine dava ettim. 6 ay sürdü ama sıfır buzdolabını tıpış tıpış getirdiler.
Aynen öyle davranıyorlar renktaş

Bir bakıma yıldırma politikası

Uğraşırsan her türlü kazanırsın ama

Tüketici olarak hakkını bilmek ve onu aramak önemli

Aynen öyle davranıyorlar renktaş

Bir bakıma yıldırma politikası

Uğraşırsan her türlü kazanırsın ama

Tüketici olarak hakkını bilmek ve onu aramak önemli
Ben ilk hakem heyetine gittiğimde memur bana direkt bu tür durumlarda satıcı ile hiç muhattab olma demişti. Buraya gelen davalar, %99 kullanıcı lehine sonuçlandigini söylemişti. Hakli da çıktı adam. Aslında ugrasta yok. Dilekçe yazıp teslim ediyorsun. Gerisi bekleme süresi

Üst Alt