Melo ve Riera Kadro Dışı! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Melo ve Riera Kadro Dışı!

Cevap: Melo ve Riera Kadro Dışı!

melo play off lar da oynarsa ve sampiyon olursak melo nun bonservisi her türlü alinir bence

Şike cezasıyla ilgili tweetleri atan adam sallamıştır. Ceza meza verilmez bence. Verilse zaten şimdiye kalmazdı. En fazla bi kaç kişiyi men ederler.

Neyse konu dağılmasın. Şu sene de iç meseleler yüzünden şampiyonluğu kaybetmeyelim. Melo ve Riera'dan başka kavga etmek isteyen varsa sezon bittikten sonra edebilirler. Az kaldı sıkın dişinizi. :D

Play off larda Melo oynar oynamak zorunda , sahada olan sahada kalmalıydı Sen kimsinki soyunma odasını kilitleyip adam dövüyorsun ağır bir para cezasına çarptırılmalı

Hoca şuan için doğru kararı almış bence iyi oyuncu kötü oyuncu ayrımı yapmaya gerek yok..

Şuan için bu karar doğru ancak Süper Final maçlarında bu ikiliyi tekrar idmanlarda ve maçlarda görürüz umarım , otururlar konuşurlar , görüşürler iş tatlıya bağlanır.Zaten özür dileyip üzgün olduklarını da dile getirmişler bu kadro dışı olayını uzatmak gereksiz olur.

Fatih Terim dediğimiz adam Galatasaray'ın menfaatini hepimizden cok düşünür beyler.

İciniz rahat olsun en dogrusu yapılacaktır.

Benim kişisel kanaatim,Melo'nun gelecek sezon bizim formamız altında oynayacağıdır.

Riera zaaten bu olay yasanmamis olsaydida oynamazdi.

Olan Melo´ya oldu.

Bi kac ay Ispanya´da yasadigim icin ordaki insanlari bizim Kirolardan farklari olmadigini biliyorum.

Ana avrat düz gecerler,ister büyük bi kavga olsun,ister kücük bi itisme olsun.

Ve Melo´ya dikis atilmadi diye,Riera onu dövmedigi diyemeyiz.

Melo´ya sert girsen bence birsey demez,adam alismis zaaten.Ama Riera´ya sert girsen miziklamaya baslar.

Kötü oynamayi birak,simdikde takimi batiriyor herif.

carkin 1 parcasini cikartinca muhakkak aksamalar olucaktir ama onun yerine gelenler yaptiklarni yapamas sadece yerini doldurur. hoca boyle karar verdiyse saygi duyarim arkadas

Üst Alt