Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması! - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

Cevap: Son Dakika l Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

Aydınlar topu kime attıysa top geri geldi kendine.. Artık ağları havalandırma zamanı MAA, kendi kalene de olsa bu golü ataacaaaksın.. :lol:

madde degismicek demisti

simdi topu tekrar ona attilar

aslinda bu konu burda kapanmis olmaliydi ama adam akilli, hemen toplaniyoruz ocak 26 da dedi.

Cevap: Kulüpler Birliğinden 58. Madde Açıklaması!

niye bu kadar kişi toplandı ?bunlar böyle bi haltı yiyemez işte. uefa kan alır kan :D

Renkdaşlar size son olarak şunu söyleyip ben kacıyorum;

26 Ocak günü ne tavsiye kararı cıkacagı zeten şimdiden belli oldu.58. maddede revize yapacaklar ve şike sahaya yansımamışsa düşme olmaz,eksi puan cezası verilir diyecekler.

Büyük ihtimalde etik kurulu raporunda şike sahaya yansımamış yazacak ve FB ye sadece eksi puan cezası verecekler.

Bizim geriye tek bir umudumuz kalıyor Uefanın devreye girmesi.Uefa devreye girecek ve şikede adı gecen kulüplere 3-5 yıl Avrupa kupalarından men cezası ve belkide 2 alt küme düşürme cezası verecekler.Ayırca da TFF görevini yapmadıgı için,görevlerine son verilcek ve yeni bir TFF secimi olacak.

Renkdaşlar bazılarınızın cok temiz(olumlu) düşünmesine bir anlam veremiyorum,26 Ocak toplantısını nicin yapıyorlar sizce,Bjk yi ya da TS yi kurtarmak icin oldugunu düşünüyorsanız bence yanılıyorsunuz;)

Umarın şu pislikler cezalarını alır ve Türk Futbolu kurtulur...

Forumda bir yumusama görüyorum bazilarinda,tesfike tessebbüsle sike yapmaya ayni cezanin verilmesi biraz adaletsizlik ama bir sürec devam ederken maddelerin degismesi sadece geri kalmis ve kisiligi olmayan ülkelerde olur,Galatasaray kulübünün tepkiside buna zaten,o maddenin virgülü bile degisse Feneri düsürmeyecekler,bu kesin,bosunami kongreye gidiliyor saniyorsunuz

forumda bir yumusama görüyorum bazilarinda,tesfike tessebbüsle sike yapmaya ayni cezanin verilmesi biraz adaletsizlik ama bir sürec devam ederken maddelerin degismesi sadece geri kalmis ve kisiligi olmayan ülkelerde olur,galatasaray kulübünün tepkiside buna zaten,o maddenin virgülü bile degisse feneri düsürmeyecekler,bu kesin,bosunami kongreye gidiliyor saniyorsunuz

he fener şike yapmadi düşmeyecek. Kulüpler birliği kim anasini satiyim ?

Özet:Bu söylenenlerden Fenerin kesinlike küme düşeceği anlaşılıyor.Teşebbüs eden kulüplerinse eksi puan alacağı.Ama kararın uygulanıp uygulanmayacağını bilemeyiz. Nasıl mı? Medyada son zamanda yer aldığı üzere,fener şike yapmadı teşebbüs etti gibi bi şeyi kabul ettirme çabası sonucu feneri kurtarma operasyonu yapılabilir.Şu an yapabilecekleri en iyi şey kafa karıştırmak,oyalamak,kıvırmak.Bugünkü toplantı bu operasyonun diğer bi ayağıydı.

Aslında başladığımız yerdeyiz.Ya biz kangren olan parmağı kendimiz kesecez,ya da uefa kolumuzu kesecek.Başka söze hacet yok! Ünal Aysal ne dediyse o.

Forumda bir yumusama görüyorum bazilarinda,tesfike tessebbüsle sike yapmaya ayni cezanin verilmesi biraz adaletsizlik ama bir sürec devam ederken maddelerin degismesi sadece geri kalmis ve kisiligi olmayan ülkelerde olur,Galatasaray kulübünün tepkiside buna zaten,o maddenin virgülü bile degisse Feneri düsürmeyecekler,bu kesin,bosunami kongreye gidiliyor saniyorsunuz

fenerin kacisi yok bence

o maddeyi degistirip ts, bjk yi kurtarmazlarsa asil fener o zaman kesin kümede kalir, cunku dedigim gibi, kimse hikaye anlatmasin.

ts-fener,bjk,sivas, es es, mersin, ibb bunlari hepsini asla ama asla düsüremezler.

Özet:Bu söylenenlerden Fenerin kesinlike küme düşeceği anlaşılıyor.Teşebbüs eden kulüplerinse eksi puan alacağı.Ama kararın uygulanıp uygulanmayacağını bilemeyiz. Nasıl mı? Medyada son zamanda yer aldığı üzere,fener şike yapmadı teşebbüs etti gibi bi şeyi kabul ettirme çabası sonucu feneri kurtarma operasyonu yapılabilir.Şu an yapabilecekleri en iyi şey kafa karıştırmak,oyalamak,kıvırmak.Bugünkü toplantı bu operasyonun diğer bi ayağıydı.

Aslında başladığımız yerdeyiz.Ya biz kangren olan parmağı kendimiz kesecez,ya da uefa kolumuzu kesecek.Başka söze hacet yok! Ünal Aysal ne dediyse o.

''Özet:Bu söylenenlerden Fenerin kesinlikle küme düşeceği anlaşılıyor.''

olacak olan bu.

medyayı salla.

Son günler de, şu bölüme dikkat edelim lütfen.

Forumumuz da siyaset ve dini-askeri gibi hassas konular ve mesajlar yazmak kesinlikle yasaktır. Israrla siyaset ve dini-askeri içeren başlıklar açan, siyasi ve dini-askeri içerikli mesajlar yazan ve bu konuda provakasyon yapanlar ceza kuralları gereğince ceza alacaklar.

----------------------------------------------------------------------------------

Konu açarken dikkat etmeniz gerekenler;

Doğrusu; Transfer Nöbeti

Yanlışı; Transfer nöbeti

Doğrusu; Galatasaray Şampiyon

Yanlışı; galatasaray sampiyn

(Tüm başlıklar için geçerlidir)

Son günlerde çoğu üyemiz küfür ve küfür kısaltmalarını çok kullanmaya başladı forum kuralları çerçevesinde küfür ve küfür kısaltmaları ceza sebebidir lütfen bu konuda özen gösterelim.
.

Galatasaray icin olay Fenerin düsüp düsmemesi degil,Galatasarayin rahatsiz oldugu konu,bir sorusturmanin devam ederken maddelerin degistirilmek istenmesi.

açıklamada geçen "uluslararası hiç bir riskin alınmaması" "evrensel hukuk" ifadeleri Adnan Öztürk ve Galatasarayımızın sıkça vurgu yaptığı ifadeler. Kulüp olarak VAkıf içerisinde baskının dozunu arttırmamız gerekli. bunların iplerini sıkı tutmak ve biran bile gevşetmemek lazım ki sağa sola dağılmasınlar

Bugün forumda benim en cok dikkatimi ceken ne oldu biliyormusunuz,daha önceden FB nin küme düşecegi konusunda olumsuz düşünceler vardı.Cogunluk şöle diyordu;İşi teşebbüse getirip,FB yi kurtaracaklar,bunların hepsi bir oyun.

Renkdaşlar Demirörenin acıklamasını bende dinledim ama forumu bu kadar umutlandıracak ne söledi cok merak ediyorum.Yoksa ben mi birşey kacırdım,lütfen banada söleyinde bende umutlanıyım:)Acaba bugün sadece önceden pozitif düşünen cogunluk mu buraya toplandı:D

Ama umarım ben ve benim gibi düşünenler yanılır da sizin dediginiz gibi bu 58. madde revizesi BKJ ve TS içindir:)

Üst Alt