KL 23/24 YF M:1 | Aston Villa 2-4 Olympiakos | MS | 2 Mayıs - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

KL 23/24 YF M:1 | Aston Villa 2-4 Olympiakos | MS | 2 Mayıs

Kim için ama :D İngiliz takımlarına Şampiyonlar Ligi dışında başka 1 Avrupa Maçı'nda güvenmen beni az üzer kanks yav :D
Top tier takım değilki aston villa - karşısındakini gördük 2 maç :D hani dişli bir şey olur ortada derimde

adamlar ligde CL bileti (ilk 4) üstüne avrupa kupasıyla bitirme olasılığını nie kovalamasın.

tottenham yenildi arsenale o yüzden ligde de elleri çok rahatladı bana göre.

Top tier takım değilki aston villa - karşısındakini gördük 2 maç :D hani dişli bir şey olur ortada derimde

adamlar ligde CL bileti (ilk 4) üstüne avrupa kupasıyla bitirme olasılığını nie kovalamasın.

tottenham yenildi arsenalde o yüzden ligde de elleri çok rahatladı bana göre.
İngiltere Ligi'nde kümeye oynayan takımlar bile kasmıyo bu Maçlar'ı kanks yav :D Yine de görüşüne saygı duyuyom :D

İngiltere Ligi'nde kümeye oynayan takımlar bile kasmıyo bu Maçlar'ı kanks yav :D Yine de görüşüne saygı duyuyom :D
bir turnuvada biz yoksak - İngiliz ve Arjantinliler tarfındayımdır.

EURO 2024 tede - biz zaten sanmıyorum bir şey yapalım - TFF falan kaosta milli takım gidecek turnuvaya bilmem ne kimsenin umrunda değil gibi.

ingiltere tutuyor olacağım. ama tahminen Fransa falan eli en güçlü gibi duruyor.

oly bizi mutluluklara zerk edip görevini yerine getirdi.

artk bundan sonra umrumuz dışı.

nasıl elediler ama fb'yi zuhahaha :ddd

fb es kaza bu dandik kupayı alsaydı, fbli kalemşörler bu başarıyı gs'ın o dönem avrupa'da kulüpler düzeyinde oynanan 3 kupanın 2 sini almasının önüne çıkaracaktı. hepsinin elinde patladı. zuhahahaha :dd

Üst Alt