kenan yıldız - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

kenan yıldız

çok zengin bir ailenin evlenmemiş 55 yaş üstü sugar mommysi olsam ne yapar ne eder bu kenanı evimde yemeğe davet ederdim.
yaşı ve tipi itibariyle beni çok azdırabilirdi. eve girince pasparlak joleli saçlarını savurarak içeri giderdi. özellikle bekletirdim evin lobisinde etrafı incelerdi.
sonra masada ki antika gümüş kaplama şekerliğim dikkatini çekerdi. onu incelerken neden bir lolipop almıyorsun derdim.
genç ve özgüvenli olduğu için neden almayayım ki zaten alacaktım derdi. aksi z kuşağı kenan, şekeri emiklerken gözlerim kaymaya başlardı. sonra yemekte zaten hazır buyrun geçelim derdim.

sonra iyice de tükürüğe bulanmış şekerini elinden alırdım. (sonra emmek için) nefesinin süt kokup kokmadığını merak edip biraz yaklaşırdım o da işgillenirdi zaten saçma sapan hareketlerim sebebiyle çorbasını bitirmeden ben artık kaçayım deyip kaçardı. hep böyle olmuyor mu zaten hep şu azgınlığım nedeniyle hiç futbolcu arkadaşım yok!!

Üst Alt