Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi?

Cevap: Kaptanlık Drogbaya Verilmeli mi?

sanki birileri bilerek çıkarıyor bu haberleri çok önemli bir 5 hafta bizi bekliyor (1.kaptan selçuk 2. kaptan drogba olmalı yani yabancılarla birebir olarak drogba ilgilenmeli ) fakat bu konular suan çok saçma

Verilmemeli.

Kaptan kulüpte en uzun süre forma giyen, tercihen altyapıdan çıkmış topçuların olmalı. Sabri misal. Ha ama karakter net bir şekilde yetersiz ise (misal Emre), ya da 11'de yer bulamıyorsa (yine Sabri), tecrübeli ve takımı sahiplenen yerlilere verilmeli. Yani Hamit, Selçuk.

Drogbanın ilkokul öğretmeniyle konuştum öğlenleyin. Drogbanın kaptan olmasına gerek yok Sezai oğlum, Drogba zaten bulunduğu yerde varlığıyla lider olan bir çocuktu küçüklüğünden beridir dedi. Teşekkür ederim, Türkiyeden Fildişine selamlar, saygılar dedim. Saolun bizden de herkese selamlar dedi.

WqxG4bI.jpg

icat cikarmaya gerek yok , kalan 5 maca odaklanilsin

hem zaten kaptan olmasa da Drogba takimi etrafinda toplayabiliyor

Frikiklerini al , kaptanlığını al Selçuk'un ruh halini düşünen yok.

O kadar saçma bir konu

Volkan Demirel gibi çirkef bir adam bile Emre Belözoğlunun gelişiyle elinden kaptanlığın alınmasını sindirebildiyse Selçuk gibi naif kişiliğe sahip birisinin bu durumdan hiç gocunacağını sanmıyorum.. Drogba bu kardeşim. Bence eğer Selçuk üzülecek olsaydı 1. kaptanın kendi yerine Sabri, 2. kaptanında Hakan Balta olmasına üzülürdü zaten çoktan..

Selçuk kaptanlığa en çok yakışan adam takımda.

Ha Drogba zaten abilik yapıyor,banda ne gerek.

Üst Alt