GSC Haber - İyi ki Doğdun Eric Gerets - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber İyi ki Doğdun Eric Gerets

Çok uzun yıllar kalmasını isterdim. İçimde ukte olarak kalmıştır. Galatasarayımıza yakışan harika bir adamdı. Sağlık sıhhat dilerim alemin kralına.

Video da bu kulübün başarıdan kupadan daha fazlası ve bir his takımı olduğunu kanıtlar nitelikte.
Hocam. Yasin kac bilmiyorum. Profilindeki o pankart bana senin de 80’lerdeki 14 yillik hasretimizi gordugunu soyluyor.

Galatasaray bir his takimiydi. Bir halati birlikte cekenlerin takimi. Eski taraftarlar kazanmazken bile renklere asikti. Affediciydi.

Kazandikca gelen populerlesme, artan taraftar sayisi ne yazik ki sabirsiz bir profil yaratti. Artik o his takimi ozelligimizi cok nadir goruyoruz.

Hocam. Yasin kac bilmiyorum. Profilindeki o pankart bana senin de 80’lerdeki 14 yillik hasretimizi gordugunu soyluyor.

Galatasaray bir his takimiydi. Bir halati birlikte cekenlerin takimi. Eski taraftarlar kazanmazken bile renklere asikti. Affediciydi.

Kazandikca gelen populerlesme, artan taraftar sayisi ne yazik ki sabirsiz bir profil yaratti. Artik o his takimi ozelligimizi cok nadir goruyoruz.
32 yaşındayım.80li yıllardaki tribünleri,futbol iklimini bilmem pek mümkün değil.
Yeni nesil taraftar konusunda dediğiniz gibi sabırsız ve şımarık olmalarından sürekli bir beğenmezlik durumundan rahatsızım.Ancak his takımı hüveyetimizi kaybettiğimizi düşünmüyorum.Aksine özellikle futbol takımımızda ve diğer branşlardaki oyuncularımıza baktıkça koca bir aile olduğumuzu ve bu hissin daha da katlandığını görüyorum.

Bu gib8 paylasimlari fenerle mac oynayacagimiz haftalarda yapmak cok hos oluyor.

Gerets ile yolumuz ilk olarak 3-0 yenilip rovansinda 2-0 yendigimiz, o senenin Avrupa sampiyonu Pezeve'de oynarken kesismisti. Kral adamdir.

Bu adamin kazandigi 2006 şampiyonluğu 10 sampiyonluga bedeldir. O yüzden saygim sonsuz
Hatta ismi foruma verilmeli

Hayatımızın en uzun 16 dakikasını yaşamıştık ne günlerdi. İyi ki doğdun kral.

HD1910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt