Haber - İsmail Kartal: "Haftaya bütün taraftarlar şampiyonluk maçımıza gelsinler!" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: "Haftaya bütün taraftarlar şampiyonluk maçımıza gelsinler!"

Valla boyle bir yenilgi seneye bazı taşların yerinden oynamasi lazım. Bu takımın coguyla devam etmek istiyorum dedi. Bu kabul edilemez. Fiziksel oyuna dönünce bu takım sapıtıyor. 10 kişi kaldıklarını hiç anlamadim. İcardi denen arkadaş böyle oynayacaksa seneye Arabistan ona en uygun yer burası cemisgezekspor dehil
İcardi bitiricilik konusunda belki de türkiyeye gelmiş en iyi oyuncu. Avrupa da da formda olduğu dönemlerde ilk 5e rahatlıkla yazılır. Israrın sebebi bu bence. Doğru da yapılıyor ısrar edilmekte.

Kilosuna eskiden takılıyordum ama artık bıraktım bunun da iki sebebi var. birincisi ligimiz söylediğin arabistandan çok üstün değil. ikincisi ise bu heriflerin mental veya fiziksel bir sorunları olmasa zaten bu topraklara düşmezler. Çok klişe oldu ama gerçek bu

İcardi bitiricilik konusunda belki de türkiyeye gelmiş en iyi oyuncu. Avrupa da da formda olduğu dönemlerde ilk 5e rahatlıkla yazılır. Israrın sebebi bu bence. Doğru da yapılıyor ısrar edilmekte.

Kilosuna eskiden takılıyordum ama artık bıraktım bunun da iki sebebi var. birincisi ligimiz söylediğin arabistandan çok üstün değil. ikincisi ise bu heriflerin mental veya fiziksel bir sorunları olmasa zaten bu topraklara düşmezler. Çok klişe oldu ama gerçek bu
Adam durmadan ofsayta gidiyor bir ara hep onu izledim. Zımba gibi olmayacaksa gitsin abi. Tamam sevdik ettik ama ben GSi daha çok seviyorum.

Shorloth gibi herifler izlemek istiyorum ben. Trabzon bile buldu bunu

Bu herifin böyle konusabilmesi okan hocanin sucudur, mac sonu kovulmasi gereken herif cikmis simdi gelin bizim sampiyonlugu uzleyin duyebiliyor.

Gün onun günü. Elbette konuşacak. 60 küsür yaşına gelmiş bir adam için müthiş kaydadeğer bir iş yaptı, belki de hayatta ki en büyük başarısı bu. Herife her türlü övünme hakkını biz verdik.

SM-S911B cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İsmail Kartal: "Jorge Jesus doğru söylemiş. (Bu ligin sportif gerçekliği yok) Canı yandı geçen sene ben de izledim haklıydı. Bu sene daha fazla oldu. Biz yinede şampiyon olacağız"

Sepetlendigini kendi dahi bilen 4 islem olan matematikten dahi yoksun bu herife yenilmeyi onu bırak varlık bile gosterememeyi hic bir vakit unutmayacagim ve kaldıramayacagım sanırım

Sen adammısınlan namussuz.Seni gene çöpe atacaklar.onursuz şerefsiz.Seni mecburiyetten getiriyorlar oraya.sen o koltukdayken başka teknik adam yarışına girmişler onursuz seni takanmı var.o denin gibi şerefsiz oğlunda hesap verecek.

Bununla tokalaşan okan buruk sanada yazıklar olsun.

Bunları böyle konuşturan ruhsuz Galatasaray oyuncuları hadi rakip çok iyi kapandı kötü oynarsında kabul..ulan nerede hırsınız.Adamlar köpek gibi her pozisyonda hakemi köpek gibi azarladı.Yüzlerindeki o hırsı görüyorsun.nerede o sizdeki hırs..

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Buna bu şansı verenlere kızıyorum. İçlerinden geçecektik de konuşacak dermanları kalmayacaktı.

Sinirim geçmiyor bir türlü.

Üst Alt