Haber - İsmail Kartal: "Çağlar bana "Eline çarpmasa zaten arka direkte ben vuracaktım ve gol olacaktı" dedi" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber İsmail Kartal: "Çağlar bana "Eline çarpmasa zaten arka direkte ben vuracaktım ve gol olacaktı" dedi"

Şu yukarıda paylaştığım şarkı maç boyu tribünlerden yayınlanmalı. Bunlarla taşşaksa taşşak aşağılamaysa aşağılama bundan sonra böyle davranacaksın,

O Ali’nin götüne dil atan yönetici bozuntusu da yok mu onu da sokakta orada burada görüp tokat atmayan taraftarım demesin

Gerizekali ismail açıklama yapmadan önce keşke bi pozisyonu izleseydin. Çağlar korner diye yırtınıyor ama Allah işte her türlü rezil oluyorsunuz

Ulan Çağlar mehdi mi peygamber mi sankı vursa 100% gol olağının garantisi mi var. Sen bir hoca olarak nasıl böyle konuşabilirsin. Yemin ederim nelerle uğraşıyoruz şaka gibi.

İttirmeseler aralık ayında şampiyonduk.

Çağlar vuracak ve gol olacakmış.Lan kaç golün var boş kaleye vuracak olsan garanti gol olacak diye bilir misin acaba ?
At yalanı seveyim inananı.Ben vuracaktım kesin vururdu (yetişemezsin bile) ve gol olacaktı( konuştuk topla söz verdi )

sen ne diyorsun pozisyona bu arada üstad penalti mi
alakası yok - kale arkasından çekilen görüntü yayıldı - elin üzerinden gidiyor top.

ama maçta anında verilen 3 kamera görüntüsünde hakem yanılır. VAR odasında bizim sonradan kale arkası gördüğümüz poizsyon %100 var ama TV ye verilmedi.

Saran vs BEIN konusuda anlamsız o yüzden.

hatta izlemedim flashscoreda PENALTY MISSED yazdı - HOBAAA Dedim sonra gördüm batshuai tamamlamasını çıldırdım orda.

Üst Alt