Haber - Hakan Çalhanoğlu: "Bütün sorumluluğu kaptanlar olarak ben, Ozan, Burak abi alıyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Hakan Çalhanoğlu: "Bütün sorumluluğu kaptanlar olarak ben, Ozan, Burak abi alıyoruz"

"Bu turnuvaya büyük hedeflerle geldik. Ama maalesef istediğimiz gibi olmadı. Bizler çok daha üzgünüz. Bütün sorumluluğu biz kaptanlar ben, Burak abi, Ozan alıyoruz. Burada bütün oyuncular sorumluluğu alıyor."

“Bu turnuvaya büyük hedeflerle geldik, maalesef olmadı. Hepimiz çok üzgünüz. Bizim de ailemiz var. Bütün sorumluluğu biz kaptanlar olarak alıyoruz. Turnuvanın en genç takımı biziz, tecrübe kazandık diyelim. Önümüzde daha Dünya Kupası var."

Şenol almıyor da siz alıyorsanız hoca diye birşey yoktur takımın başında olsaydı bu açıklamayı yapmadan önce onurlu şekilde istifa ederdi.

ozan malının kaptan olduğu bir takımdan ne başarı beklenir ki

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sorumluluğu üslenince nolucak. Ne ceza vereceksiniz kendinize. Aldığınız primleri iade edip, riva tesislerinin tuvaletlerini mi temizleyeceksiniz.
Boş yapma uza. Galatasaray'dan da uzak dur. Seni hiç bir zaman sevmedi. Çok boş bir topçusun...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt