GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 602 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Forumda yok şampiyon olursak sevinmeyelim yok adamlara malzeme verdik yok bu sezonun iki şampiyonu var gibi ampır ampır postlar görüyorum

Yeter ulan kendinize gelin şampiyon olursak hunharca sevinmez hakkımızdır, sanki şampiyonluk anamızın ak sütü gibi helal değilmiş mi de sevinmeyecekmişiz?

Adamlara malzeme verme meselesine gelince, adamlar müptezel onlara o malzemeyi her türlü buluyor zaten. Bu sezonun iki şampiyonu olduğuna inanan arkadaşları da Antu'ya alalım bir zahmet.

şampiyon olunca hunharca sevinmeyen maldır

Forumda yok şampiyon olursak sevinmeyelim yok adamlara malzeme verdik yok bu sezonun iki şampiyonu var gibi ampır ampır postlar görüyorum

Yeter ulan kendinize gelin şampiyon olursak hunharca sevinmek hakkımızdır, sanki şampiyonluk anamızın ak sütü gibi helal değilmiş mi de sevinmeyecekmişiz?

Adamlara malzeme verme meselesine gelince, adamlar müptezel onlara o malzemeyi her türlü buluyor zaten. Bu sezonun iki şampiyonu olduğuna inanan arkadaşları da Antu'ya alalım bir zahmet.
Sampiyonluga sevinmeyen gsli sorunludur tamam baya rezil bir olay yasadik evette sampiyonluga neden sevinmeyeyim ki ne alaka yani

konya maçının ilk yarısı çok çok önemli bu arada

eğer salak salak hareket edip panik yaparsak yanarız

fb denizlide şampiyonluğu ilk yarıda vermişti aslında

ikinci yarı toparlandılar ama yetmedi çok büyük panik yaptılar ikinci yarı

City Arsenal'e içerde yenildi deplasmanda berabere kaldı

Bunlara kalsa Cityliler sevinmemeli

yauv fb denen mal camiayı moral kısmında yenemezsin
adamların yaşamadığı rezillik kalmadı onun için nasırlılar
en küçük vaşarıdan bile mutlu olabiliyorlar

bizim ahrazsaraylılar bunu hala anlayamdı

bunları ciddiye almayacaksın dalgana bakacaksın

hele bugün msç önü mert hakanı ciddiye almaları filan komediydi
armasını öptüğü an oooo gerizekalı diye dalga geçecektin

bu yeni nesil gsliler beni çok yoruyor
ulan biz her maç yeniliyorduk yine takmıyorduk bunları işimize bakıyorduk eskiden

Erden Timurun bu hafta çıkıp devam ddeceğini açıklaması lazım bu arada

futbolcuları kötü etkilediğini düşünüyorum ayrılık haberinin

yeni bir heyecan yeni bir momentum gerekli

Ne kadar Galatasaraylı göreceğim bu hafta
çünki çok önemli bu

Klopp boşta
Tuchel boşta
De Zerbi boşta
Flick boşta
Potter boşta
Sarri boşta
Mourinho boşta
Allegri boşta
Pioli boşta
Conte boşta
Schmidt yakında boşta
Ten Hag yakında boşta

Ünal Aysal şu an liste diziyodur buradan :asd:

Yeter ulan kendinize gelin şampiyon olursak hunharca sevinmek hakkımızdır, sanki şampiyonluk anamızın ak sütü gibi helal değilmiş mi de sevinmeyecekmişiz?

Adamlara malzeme verme meselesine gelince, adamlar müptezel onlar o malzemeyi her türlü buluyor zaten. Bu sezonun iki şampiyonu olduğuna inanan arkadaşları da Antu'ya alalım bir zahmet.

"Bu sezonun iki şampiyonu var" yazan biri varsa forumdan direkt ömür boyu şutlanmalı. Birinin FBli olduğu için başka kanıta ihtiyaç yok. FB formasıyla 10 ayrı zamanda çekilmiş 10 tane fotosu çıksa bile bundan daha zayıf bir kanıt olurdu...

Sahaya yabancı madde atan taraftar. Her şeyden önce onlar bir daha o stada girememeli. Eksiksiz tespit etsinler, kombineleri varsa seneye falan iptal edilsin. Bir daha da asla bilet alamasınlar. Tahrik falan diyenin de ağzına vursunlar. Mert Hakan elinde megafonla çıkıp tüm taraftarın ismini sayarak anasına küfretseydi bile atmamalıydılar...

Sahaya yabancı madde atan taraftar. Her şeyden önce onlar bir daha o stada girememeli. Eksiksiz tespit etsinler, kombineleri varsa seneye falan iptal edilsin. Bir daha da asla bilet alamasınlar. Tahrik falan diyenin de ağzına vursunlar. Mert Hakan elinde megafonla çıkıp tüm taraftarın ismini sayarak anasına küfretseydi bile atmamalıydılar...
Sahada taraftar varmiydi ki tezahurat bile olmadı macta yav onlari atanlar gsli acaba onu bile dusunmek lazım derim

olum bu yeni nesil 2001-2011 arasını hiç yaşamadı sanırım 😂

ne bu cinnet hali hele X tam cinnetlik

bir maç altı üstü kaybettik oldu bitti

tüm ezikliklerini sıçıyorlar şuan
ali koç sağolsun mağlubiyetinde üstünü örttü kendi şovu için

hadi rahatlayın haftaya şampiyon oluruz
3bin bilmem kac mac sonra derbi kaandigimiz günleri bilmez onlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt