GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 543 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
örneğin?

champs yolunda görece zayıf rakipler geliyor diye biliyorum. mesela 5 büyük (italy-fransa-ispanya-ingiltere-almanya) lig + portekiz + hollanda ligleri gibi liglerden olmuyor diye biliyorum.
Dogru söylüyorsun o liglerden takim gelmiyor ama gecen muhtemel rakiplerimizi gösteren bir yazi gördüm. Kizilyildiz, Young Boys, Shaktar, Ferencvaros, Sparta Prag ve Karabag gibi takimlar vardi.
Tabiki öyle top class takimlar degil ama hepsi cok tehlikeli takim. Özellikle bizim sezon basi formumuzu düsünürsek. Molde turunu nasil gectigimizi biliyoruz.

bu arada gs bizans gibidir
dursun özbekle erden timur arasında bir sorun var diyorlardı erden timur kırılmış başkana
devam etmemesinde bence bu önemli bir rol alıyor
ki mantıklı

Dogru söylüyorsun o liglerden takim gelmiyor ama gecen muhtemel rakiplerimizi gösteren bir yazi gördüm. Kizilyildiz, Young Boys, Shaktar, Ferencvaros, Sparta Prag ve Karabag gibi takimlar vardi.
Tabiki öyle top class takimlar degil ama hepsi cok tehlikeli takim. Özellikle bizim sezon basi formumuzu düsünürsek. Molde turunu nasil gectigimizi biliyoruz.
orası öyle tabi. sezon öncesi hazırlıklara, tüm eksikler giderilmiş ve tam takım olarak başlamalıyız.

bu senenin lig bitimi 19 mayıs. (fiilen bitimi 12 mayıs olacak muhtemelen)

seçim 25 mayıs.

euro 2024, 14 haziran - 14 temmuz arası olacak.

süper lig başlangıç tarihi ise 9 ağustos olarak açıklandı.

cl play-off 20-21 ağustos / 27-28 ağustos.

yani, 25 mayıs'ta yönetimin resmileşmesinden itibaren, ilk resmi maçımızın tarihi olan 9 ağustos'a kadar TAM 2,5 ay süre olacak.

cl play offuna kadar ise tamı tamına 3 ay süre olacak.

en azından ne yapıp edip, sağ bek-8 ve 10 numarayı en kötü 1 ağustos'a kadar kadroya katmalıyız.

Geçen sene lig bittiğinde çoğu oyuncumuz tatil bile yapamadı. Hem Dünya Kupasından ötürü ligler çok geç bitti hem de biz CL elemelerinden dolayı yeni sezonu çok erken açtık. Bu sene nispeten daha iyi dinlenecekler. Bu durumda takıma olumlu yansıyacaktır. Ayrıca İcardi'nin belirsizlik durumu da hem biz taraftarlar hem de takım açısından yorucu oldu.

Nispeten diyorum çünkü özellikle Türk oyuncular Avrupa Şampiyonasına gidecek. Kerem, Barış, Abdülkerim, Kaan, Nelsson ve Zaniolo sakatlık kaza bela olmazsa kesin gider gibi duruyor. Duruma göre Yunus ve Berkan bunların arasına katılabilir.

Yeni sağ bek alınacağını da düşününce Nelsson, Barış ve Abdülkerim dışında as oyuncumuz kadrolarda bulunmuyor. Bu 3 oyuncuyu sezon başında doğru rotasyon ile biraz dinlendirebilirsek sezonun geri kalanında önümüz çok açık olur.

Bu yaz bizi asıl bekleyen tehlike bence kesin gitmesi gereken oyunculardan kurtulma durumumuz. Bana göre aşağıdaki adamlardan kesin çıkmamız lazım.

- Ndombele (Biliyorum kiralık ama son dönemde KAP'a açıklamadığımız detaylardan dolayı korkuyorum)
- Zaha
- Sergio
- Dubois
- Carlos Vinicius (Anlaşmalar doğru açıklandıysa kesin gider)
- Aurier (Anlaşmalar doğru açıklandıysa kesin gider)

Mümkünse kurtulmamız gerekenler;
- Tete (En az 7 milyon civarı bonservis alacağımız şekilde)
- Cicaldau
- Morutan (Bence satmadık geri dönecek)
- Fredrik Midtsjø (Bence satmadık geri dönecek)
- Yusuf Demir (Bir halt olmayacağı az çok belli oldu. Yabancı da sayıldığından dolayı elden çıkarmak lazım)

Hoş biz böyle konuşuyoruz da önce bir şampiyon olalım. Seçimi kim kazanırsa kazansın mühim değil ama Erden Timur'un Sportif A.Ş'deki görevi devam etsin. Sonrasında Okan hocam ile sözleşme yapılsın.

Bu işleri Haziran'ın ilk haftasında halledip odaklanmamız gereken işlere bakmalıyız. Elimize gerçekten tarihi bir fırsat geçti. Doğru bir planlama ile rakiplerin hepsinin içinden geçebiliriz.

Kadroda kesinlikle gereksiz şişkinlik olacak

Öte yandan sağ bek, orta saha ve forvet arkasına çok iyi transferler lazım

Bununla beraber muhtemelen rotasyona sol bek, stoper, kanat ve santrfor gerekecek

Erden Timur da yok. Kabus gibi bir yaz bizi bekliyor

Yusuf Yazıcı €5.2m imza parası €3.65m yıllık ücret 4 yıllık kontrat tam bir Cenk Ergün transferi
Bu parayı ona Türkiye'de verecek tek bir enayi kulüp var o da fener.

Ama bunun için TS değil de eski GS futbolcusu olması gerekirdi. Malum bu salaklar bizim eskileri alarak kendilerinin büyük olduğunu sanıyorlar. Ne kadar çer çöp eski futbolcumuz varsa kadroya doldurdu yalı çocuğu son 5 senede.

Işlerine yarayacak bi Garry Rodrigues bi de Bruma vardı bunları da kadro dışı falan bıraktı gerizekalılar. Dünyanın en rezil kulübü en rezil oluşumu fener gerçekten.

Bu parayı ona Türkiye'de verecek tek bir enayi kulüp var o da fener.

Ama bunun için TS değil de eski GS futbolcusu olması gerekirdi. Malum bu salaklar bizim eskileri alarak kendilerinin büyük olduğunu sanıyorlar. Ne kadar çer çöp eski futbolcumuz varsa kadroya doldurdu yalı çocuğu son 5 senede.

Işlerine yarayacak bi Garry Rodrigues bi de Bruma vardı bunları da kadro dışı falan bıraktı gerizekalılar. Dünyanın en rezil kulübü en rezil oluşumu fener gerçekten.
Maicon, Belhanda, Feghouli, Oliveira transferlerinin mimarı bu rakamları mı veremeyecek

Maicon, Belhanda, Feghouli, Oliveira transferlerinin mimarı bu rakamları mı veremeyecek
Bu saydığın hatalardan ders çıkardığımızı umuyorum.

Ayrıca hiç bir yerli oyuncuya bizim kulüpte saydığın heriflerin döneminden kalma Serdar Aziz, Tolga Ciğerci'den sonra böyle uçuk paralar verilmedi.

Rahmetli Mehmet Cengiz döneminde İrfan alınmadı astronomik bedeller yüzünden mesela

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt