GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 542 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Muslera
Köhn
Nelsson
Davinson
Toreira
Ziyech
Mertens
Icardi

Bu 8 isim kesin devam edeceğimiz isimler olur diye düşünüyorum

Aurier
Ndombele
Sergio
Zaha
Vinicius
göndereceğimiz isimler olur

Tete- büyük ihtimal kiralık gider

12 yabancı sınırı nedeniyle kadroya 4 yabancı daha ekleyebiliriz.
Onlar da 1 os 1 sağ bek 1 yedek sf ve Zaniolo(?) olabilir diye tahmin ediyorum
Demirbay yabancimi sayiliyor

rafa 31 yaşında olmuş bi daha ki sene sonu 32 olacak, mertens gibi profesyonel olduğunu düşünmüyorum, sanki 32den sonra salmaya başlar gibi geliyor. 25-26 yaş bandında mertensle dönüşümlü oynayacak bi 10 no daha iyi olur gibi. Para harcayacağımız zaten 3 mevki var, buralarda ince eleyip nokta atışı adamlar almak lazım

Vallaha kalması kesinleşen 8 oyuncu dışında artık iyi yabancı oyuncudan ziyade, fark yaratan yabancı oyuncu transferine odaklanirsak harika olur. Seneye şampiyonlar ligi gruplarından çıkmalıyız.

Bu seneki Kare As ımız kimlerdir diye düşünüyorum da

Barış , Mertens kesin de geri kalan 2 kim olur büyük rekabet valla hangisini yazsak diğerine içimiz acır : )

İcardi , Torreira , Muslera , Apo , KDB ,

Şunlar kesin olarak lazım;

Dinamik çift yönlü orta saha ve sağ bek.

Mertens'i idareli kullanmak mümkünse 25 yaşından büyük olmayan dinamik, koşan, basan forvet arkası. Bu tarz adamlar Avrupa ülkelerinden daha Güney Amerika taraflarında daha çok oluyor. Oralara kesin bakmak lazım.

Zaha, Kerem, Ziyech, Tete'nin gitme durumlarına göre kanat oyuncusu almak lazım. Kerem gidecekse mutlaka Barış Alper'i kadroda tutmak gerekiyor. Zaniolo ve Yunus'un durumları da var onlara artık Euro 2024'den sonra bakarız gibi duruyor.

Nelsson-Davinson denkleminde benim şahsi fikrim her zaman Nelsson'un kalmasını yönünde umarım sözleşme için ikna edilir. Davinson'un satıldığı bir senaryoda Rose ve Emin'in durumlarına göre mutlaka bir stoper takviyesi yapmak gerekir.

Kritik mevkiler bence bunlar. Diğer mevkiler için mutlaka genç oyuncular alınıp denene bilinir.

Net isimler

Icardi-BAY-Torreira-Nelsson/Sanches-Ziyech-Apokerim-Muslera-Köhn

Net Transfer Mevkileri

Sağbek
Merkez Orta Saha
Forvet Arkası

Yedek Kadro

Günay
Jankat
Demirbay
Mertens
Eyüp Aydın
Yunus Akgün
Berkan
Aktürkoğlu
Gökdeniz Gürbüz
Emin Bayram
Efe Akman

Tahmini Gidecekler/Kiralanacaklar

Tete
Zaha
Sergio
Vinisius
Ndombele
Zaniolo
Cicaldau
Kazımcan
Yusuf Demir
Ross
Morutan

Net 3 mevki + genç/gurbetçi 3 isim falan gelir tahminim bu yaz. Kadro derinliği açısından iyiyiz. Net isimler zaten ışıl ışıl. Önümüzdeki sezon avrupa için acayip heyecanlıyım.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu seneki Kare As ımız kimlerdir diye düşünüyorum da

Barış , Mertens kesin de geri kalan 2 kim olur büyük rekabet valla hangisini yazsak diğerine içimiz acır : )

İcardi , Torreira , Muslera , Apo , KDB ,
Ziyech-son haftalarda sıkıntılı maçlarda rahat galibiyetler almamızda çok büyük payı var

Torreira - sezon geneli çok iyiydi

Barış ve mertens arkası bunlar gelir bence. Icardi bu 4ünden sonra gelir o da bize bu kaliteyi alıştırdığı için yani. Icardi değil başka topçu yapaa istatistklerini ilk sıraya yazardık muhtemelen. Ben mesela sakat olmasaydı sezon geneli oynasaydı 35 golü bulurdu diye düşünmeden edemiyorum kendimi

bana kalsa zaha tete ndombele oliveira aurier vinicius zaniolo dışında kimseyi göndermem

zaha ve zaniolo da kalmak istiyorsa kalsın

Seçimde Süheyl Batumu destekliyorum

Erden Timursuz bir Dursun Özbek sıçıp sıvar. Bunu bu sonbaharda yaşadık. Kemerburgaz inşaatını bile devam ettiremedi.
Erden Timur sahaya inince kulup yine rayına oturdu.

Kim seçilirse seçilsin Sportif AŞ nin başında kesin olarak Erden Timur devam etmeli orasıda ayrı konu.

Vallaha kalması kesinleşen 8 oyuncu dışında artık iyi yabancı oyuncudan ziyade, fark yaratan yabancı oyuncu transferine odaklanirsak harika olur. Seneye şampiyonlar ligi gruplarından çıkmalıyız.
Önce sampiyon olup play-off‘u gecelim de.

Muhtemel rakipler arasinda iyi takimlar var.

SL yeni formatinin ilk yilinda mutlaka katilmaliyiz.

Seçimde Süheyl Batumu destekliyorum

Erden Timursuz bir Dursun Özbek sıçıp sıvar. Bunu bu sonbaharda yaşadık. Kemerburgaz inşaatını bile devam ettiremedi.
Erden Timur sahaya inince kulup yine rayına oturdu.

Kim seçilirse seçilsin Sportif AŞ nin başında kesin olarak Erden Timur devam etmeli orasıda ayrı konu.
Benim de benzer düsüncelerim var ama Süheyl Batum kazanirsa Okan hoca bizde fazla kalmaz gibime geliyor. Ünal Aysal ile problem yasarlar.

Okan hoca devam etmeli.

Önce sampiyon olup play-off‘u gecelim de.

Muhtemel rakipler arasinda iyi takimlar var.

SL yeni formatinin ilk yilinda mutlaka katilmaliyiz.
örneğin?

champs yolunda görece zayıf rakipler geliyor diye biliyorum. mesela 5 büyük (italy-fransa-ispanya-ingiltere-almanya) lig + portekiz + hollanda ligleri gibi liglerden olmuyor diye biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt