GSC Futbol Nöbeti | Hedef #24 - Sayfa 603 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
olum bu yeni nesil 2001-2011 arasını hiç yaşamadı sanırım 😂

ne bu cinnet hali hele X tam cinnetlik

bir maç altı üstü kaybettik oldu bitti

tüm ezikliklerini sıçıyorlar şuan
ali koç sağolsun mağlubiyetinde üstünü örttü kendi şovu için

hadi rahatlayın haftaya şampiyon oluruz
Sorun o değil ki en rezil sezonda bile gittik bir karakter koyduk kadıköy'de pinoyla filan puan aldık çizgiden çıkardılar galibiyet alıyorduk ondan öncesinde yenilsek bile şampiyon olduk iç sahada orta sahadan goller yedik 6 yediğimiz maçta bile bugünkü futboldan iyi oynadık hatta bazı maçlar çok iyi oynayıp üstün oynayıp saçma sapan gollerle yenildik.

Ama bugün bana koyan sanki şampiyonluğa biz değil onlar çıkmış gibi mücadele etmemeleriydi maç boyu oynadığımız futbola futbol demeye 1000 şahit ister iddaa ediyorum ligimizde bugün 19 takımdan 16-17'si bu akşam şampiyon olurdu 1 puanı alıp geçerdi yazık ettik.

Sorun o değil ki en rezil sezonda bile gittik bir karakter koyduk kadıköy'de pinoyla filan puan aldık çizgiden çıkardılar galibiyet alıyorduk ondan öncesinde yenilsek bile şampiyon olduk iç sahada orta sahadan goller yedik 6 yediğimiz maçta bile bugünkü futboldan iyi oynadık hatta bazı maçlar çok iyi oynayıp üstün oynayıp saçma sapan gollerle yenildik.

Ama bugün bana koyan sanki şampiyonluğa biz değil onlar çıkmış gibi mücadele etmemeleriydi maç boyu oynadığımız futbola futbol demeye 1000 şahit ister iddaa ediyorum ligimizde bugün 19 takımdan 16-17'si bu akşam şampiyon olurdu 1 puanı alıp geçerdi yazık ettik.
Puan 4 de kalsa sanki daha iyi olurdu 6 bizi bir şisirmiş sanki olmusuz havasına sokmuş belli gumruktede iyi degildik çunku hoca orada stada zemini vs sucladıydı kotu oynamamızij sebebini

Puan 4 de kalsa sanki daha iyi olurdu 6 bizi bir şisirmiş sanki olmusuz havasına sokmuş belli gumruktede iyi degildik çunku
Alanya, Adana bunlarda da iyi değildik sadece 10-15 dakika oynayıp kazandık tonla pozisyon verdik Konya biraz daha hücum yapamayan takım tek olumlu yanı bu eğer Kasımpaşa ya da Rize dep gibi hücum gücü olan bir takım gelse son hafta ağır sıkıntı olurdu.

Alanya, Adana bunlarda da iyi değildik sadece 10-15 dakika oynayıp kazandık tonla pozisyon verdik Konya biraz daha hücum yapamayan takım tek olumlu yanı bu eğer Kasımpaşa ya da Rize dep gibi hücum gücü olan bir takım gelse son hafta ağır sıkıntı olurdu.
Katılmıyorum alanya kısımına bence iyiydim orada pozisyonds vermedik ama adana da verdik evet.

"10 kişi deplasmanda yenmemiz gerçek şampiyonun kim olduğunu gösterdi" veya "hak ettiğimizi gösterdik" falan diyen FB'lilere şunu hatırlatın bu arada:

Geçen sene de her nasılsa "biz hak ettik, haksız kazandınız" diyordunuz ama ligi 3. bitiren 10 kişilik BJK'den kendi sahanızda 4 yemiştiniz.

Olayın fblilerin edeceği laflarla bir ilgisi yok, onlar her türlü konuşacak zaten

Fakat şurada alınacak görkemli bir şampiyonluk ezeli rekabette çağ açıp çağ kapatacaktı, acıların takımı ile zaferlerin takımı paradigması iyice oturacaktı, bunun tepilmesi nahoş oldu telafisi de ancak Fb'yi bir iki sezon daha rencide etmekle mümkün

Biz sonuç odaklı gaddar bir camiayız telafi edilmezse kelleler yuvarlanır net

Ali koç'un son açıklamasını duydunuz mu? Içim el vermedi buraya atmaya. Eğer altında kalacaklarsa bunun hemen istifa etsinler hemen.

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt